-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оливи в асортименті за кодом ДК 021:2015 – 09210000-4 «Мастильні засоби»
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-005794-a
Завершена
144 150.00
UAH без ПДВ
Номер:
7bbf78d037c9487a99a4f112224a4fd2
Внутрішній номер закупівлі:
30239088
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-005794-a
Замовник:
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
23312469
-
Адреса:
29008, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, вул. Героїв Чорнобиля 1/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мазорук Володимир Васильович +380382630103 vrz_arzsp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2026-08-04-006225-a Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
144 150.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описзгідно видаткової накладної
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- Розмір100%
- ТипОдноразова поставка
- Період у днях14 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Олива мотрна Tedex PSA SynTech C2/C3 5W-30
Кількість
120 літр
Період постачання
до 30.11.2026
Місце постачання
31312, Україна, Хмельницька область, Хмельницький район, Хмельницька територіальна громада, с. Олешин, вул. Лісова, 1
На карті
Олива мотрона TEDEX SYNTHETIC SN/SM/CF 5W40
Кількість
100 літр
Період постачання
до 30.11.2026
Місце постачання
31312, Україна, Хмельницька область, Хмельницький район, Хмельницька територіальна громада, с. Олешин, вул. Лісова, 1
На карті
Олива моторна TEDEX SHPD VDS-4.5 LSP АРІ: СК-4/СJ-4/ СІ-4 PLUS 10W40
Кількість
140 літр
Період постачання
до 30.11.2026
Місце постачання
31312, Україна, Хмельницька область, Хмельницький район, Хмельницька територіальна громада, с. Олешин, вул. Лісова, 1
На карті
Олива моторна TEDEX GARDEN OIL 10W30
Кількість
205 літр
Період постачання
до 30.11.2026
Місце постачання
31312, Україна, Хмельницька область, Хмельницький район, Хмельницька територіальна громада, с. Олешин, вул. Лісова, 1
На карті
Олива моторна DIESEL TRUCK SHPD CІ-4, CH-4, CG-4. CF/SJ/SL 15W40
Кількість
205 літр
Період постачання
до 30.11.2026
Місце постачання
31312, Україна, Хмельницька область, Хмельницький район, Хмельницька територіальна громада, с. Олешин, вул. Лісова, 1
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Приватне підприємство «ТЕДЕКС МАСТИЛА Україна»
×
-
Код ЄДРПОУ:
34943074
-
Контактна особа:
Лукашов Олександр Вікторович +380676755647
-
Адреса:
79040, Україна, Львівська область, м. Львів, вул. Городоцька, 355
Ціна пропозиції
144 150.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 13:52
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
3315c43831ed4c5eaec5fe5142757272
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-005794-a-a1
Постачальник:
Приватне підприємство «ТЕДЕКС МАСТИЛА Україна»
×
-
Код ЄДРПОУ:
34943074
-
Адреса:
79040, Україна, Львівська область, м. Львів, вул. Городоцька, 355
Номер договору:
217
Сума договору:
144 150.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 15.12.2026 23:59
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний