-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
вода питна- ID: UA-2026-09-03-010355-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283737
Відділ освіти, молоді та спорту Роздорської селищної ради ЄДРПОУ: 41490501ДК 021:2015: 41110000-3 Питна водаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фанера товщ.8мм 1525х1525, код ДК 021:2015 (CPV) : 44190000-8 Конструкційні матеріали різн...×-
Фанера товщ.8мм 1525х1525, код ДК 021:2015 (CPV) : 44190000-8 Конструкційні матеріали різні
- ID: UA-2026-09-03-010347-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283736
Комунальне некомерційне підприємство «Обласний клінічний онкологічний центр Кіровоградської обласної ради» ЄДРПОУ: 01994959ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту систем опалення- ID: UA-2026-09-03-010351-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283735
ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Колінвал бензопили, диск заточки цепа (16820000-9 - Частини для лісогосподарської техніки)- ID: UA-2026-09-03-010334-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283730
Білогірська селищна рада ЄДРПОУ: 04403143ДК 021:2015: 16820000-9 Частини для лісогосподарської технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:39110000-6 "Сидіння,стільці та супутні вироби і частини до них" (Крі...×-
ДК 021:2015:39110000-6 "Сидіння,стільці та супутні вироби і частини до них" (Крісла офісні Волинська область)
- ID: UA-2026-09-03-010343-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283728
Державна установа "Центр пробації" ЄДРПОУ: 41847154ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Стоматологічні товари згідно ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізован...×-
Стоматологічні товари згідно ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
- ID: UA-2026-09-03-010326-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283726
МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР "НОВІ САНЖАРИ" НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14323563ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та приладиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 14:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Опл.видатків із благоустрою населених пунктів- ID: UA-2026-09-03-010332-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283723
Новомиколаївське селищне комунальне підприємство "Варта" ЄДРПОУ: 32456533ДК 021:2015: 42676000-5 Частини ручних інструментівАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Пропелери для дронів- ID: UA-2026-09-03-010301-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283720
Військова частина А3719 ЄДРПОУ: 24973434ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 80550000-4 - Послуги з професійної підготовки у сфері безпеки (навчання з елек...×-
ДК 021:2015 80550000-4 - Послуги з професійної підготовки у сфері безпеки (навчання з електробезпеки)
- ID: UA-2026-09-03-010325-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283718
Комунальне некомерційне підприємство "Новоушицький центр первинної медико-санітарної допомоги" Новоушицької селищної ради ЄДРПОУ: 38072476ДК 021:2015: 80550000-4 Послуги з професійної підготовки у сфері безпекиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Татамі (від виробників, схвалених IJF 14 х 14 м) для забезпечення підготовки та участі нац...×-
Татамі (від виробників, схвалених IJF 14 х 14 м) для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з дзюдо в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37420000-8 — Гімнастичний інвентар) (3637)
- ID: UA-2026-09-03-010309-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283717
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 37420000-8 Гімнастичний інвентарПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 19 днів (до 23.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 – 14210000-6 - Товар – Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (пісок)- ID: UA-2026-09-03-010303-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283715
Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича ЄДРПОУ: 02071240ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Службові посвідчення працівників служби державної охорони природно-заповідного фонду- ID: UA-2026-09-03-010323-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283712
НОБЕЛЬСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПРИРОДНИЙ ПАРК ЄДРПОУ: 43077967ДК 021:2015: 22450000-9 Друкована продукція з елементами захистуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості- ID: UA-2026-09-03-010320-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283710
ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні товари- ID: UA-2026-09-03-010314-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283704
Радивилівський ліцей № 2 ім.П.Г.Стрижака Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області ЄДРПОУ: 38505512ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені- ID: UA-2026-09-03-010317-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283703
Комунальний заклад "Піщанобрідський академічний ліцей" Піщанобрідської сільської ради Кіровоградської області ЄДРПОУ: 33360418ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -