• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Татамі (від виробників, схвалених IJF 14 х 14 м) для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з дзюдо в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37420000-8 — Гімнастичний інвентар) (3637)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 19 днів (до 23.09.26 10:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 19 днів (до 23.09.26 10:00)

811 142.50 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
19
дн
15
год
51
хв
29
сек
Гарантія - 22 711.00 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: b1ca2e8bb6a94914972582c682bf2e87
Внутрішній номер закупівлі: 30283717
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-010309-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"
Контактна особа: Ратушна Анжела Миколаївна 2890042 anzhela.ratushna.usz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 37420000-8 Гімнастичний інвентарАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 811 142.50 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 15:10 - 20.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 15:10 - 23.09.2026 10:00
Період оскарження: 03.09.2026 15:10 - 20.09.2026 00:00
Аукціон: з 24.09.2026 15:13

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴811 142.50 Татамі (від виробників, схвалених IJF 14 х 14 м) для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з дзюдо в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37420000-8 — Гімнастичний інвентар) (3637)