-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:39110000-6 "Сидіння,стільці та супутні вироби і частини до них" (Крісла офісні Волинська область)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-010343-a
Завершена
2 900.00
UAH без ПДВ
Номер:
a959431edcd249df85ef01a2b187c63a
Внутрішній номер закупівлі:
30283728
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-010343-a
Замовник:
Державна установа "Центр пробації"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41847154
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, буд. 81
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Рехнюк Світлана Анатоліївна 380507166287 s.rikhnyuk@probation.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
2 900.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015:39110000-6 "Сидіння,стільці та супутні вироби і частини до них" (Крісла офісні Волинська область)
Кількість
2 штука
Період постачання
27.08.2026 - 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Стельмащук О.Р.
×
-
Код ЄДРПОУ:
3182210570
-
Контактна особа:
Стельмащук Олег Ростиславович 033202020202
-
Адреса:
44300, Україна, Волинська область, Любомль, вул.Володимирська,61
Ціна пропозиції
2 900.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 15:11
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
83952a22684e42f9a8718cf56e3a3194
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-010343-a-a1
Постачальник:
ФОП Стельмащук О.Р.
×
-
Код ЄДРПОУ:
3182210570
-
Адреса:
44300, Україна, Волинська область, Любомль, вул.Володимирська,61
Номер договору:
23-з
Сума договору:
2 900.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
ДК 021:2015:39110000-6 "Сидіння,стільці та супутні вироби і частини до них" (Крісла офісні Волинська область): 1 450.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
27.08.2026 17:00
Статус:
Підписаний