-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сіль йодована, перець чорний мелений, коріандр мелений, часник сушений мелений, хмелі-суне...×-
Сіль йодована, перець чорний мелений, коріандр мелений, часник сушений мелений, хмелі-сунелі, орегано сушений, кріп сушений, паприка солодка мелена, паприка копчена мелена, кмин (ДК 021: 2015 15870000-7 - Заправки та приправи)
- ID: UA-2026-09-03-004026-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277499
КЗ "Чернігівський ліцей" Чернігівської обласної ради ЄДРПОУ: 05266346ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пакля сантехнічна Гусак 100 г- ID: UA-2026-09-03-004025-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277493
Музей історії міста Києва ЄДРПОУ: 05534195ДК 021:2015: 19430000-9 Пряжа та текстильні нитки з натуральних волоконАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
71330000-0 - Інженерні послуги різні- ID: UA-2026-09-03-004029-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277491
Львівський національний університет імені Івана Франка ЄДРПОУ: 02070987ДК 021:2015: 71330000-0 Інженерні послуги різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
послуги з технічної підтримки, обслуговування та супроводження комплексу захищених мобільн...×-
послуги з технічної підтримки, обслуговування та супроводження комплексу захищених мобільних переговорів, що містять службову інформацію апаратно-програмний «SecurePhone-D»
- ID: UA-2026-09-03-004033-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277490
Служба зовнішньої розвідки України ЄДРПОУ: 33240845ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Акумуляторна батарея- ID: UA-2026-09-03-004019-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277489
Міське комунальне підприємство "Хмельницькводоканал" ЄДРПОУ: 03356128ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ- ID: UA-2026-09-03-004023-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277488
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960) ЄДРПОУ: 14321481ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 19.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Принтер MF 3010 Canon- ID: UA-2026-09-03-004032-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277487
УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ, ТУРИЗМУ, СПОРТУ ТА ГУМАНІТАРНОГО РОЗВИТКУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ВЕЛИКОБАГАЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42640282ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Масло солодковершкове "Екстра" 82%- ID: UA-2026-09-03-004016-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277484
ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарби- ID: UA-2026-09-03-004035-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277482
ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Стільці кухонні, стільці офісні- ID: UA-2026-09-03-004017-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277478
Військова частина 9971 ЄДРПОУ: 14321661ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бордюр садовий- ID: UA-2026-09-03-004027-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277476
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОЗЕЛЕЦЬКА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ" КОЗЕЛЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02006277ДК 021:2015: 44912400-0 Бордюрний каміньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оливи для генераторів та транспортних засобів- ID: UA-2026-09-03-004009-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277475
8 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області ЄДРПОУ: 38108935ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Брикети торф"яні насипом- ID: UA-2026-09-03-004012-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277474
ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пігулки- ID: UA-2026-09-03-004011-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277473
КО ВМЦФЗН "Спорт для всіх" ЄДРПОУ: 34401127ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матраци- ID: UA-2026-09-03-003999-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277471
ДК 021:2015: 39140000-5 Меблі для домуЗавершена -