• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Природний газ

Закупівля здійснюється щодо предмета закупівлі в цілому для забезпечення потреб замовника з 01 жовтня 2026 року по 30 квітня 2027 року

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 12:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 12:00)

9 378 930.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
21
год
03
хв
54
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 00e0d4407ab24a33a93254df69692097
Внутрішній номер закупівлі: 30277488
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-004023-a   
Замовник: НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960)
Контактна особа: Владовський Дмитро Валерійович 380978804988 DVladovskyi@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 9 378 930.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 11:16 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 11:16 - 19.09.2026 12:00
Період оскарження: 03.09.2026 11:16 - 16.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 13:04

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴9 378 930.00 Природний газ