-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пігулки
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-004011-a
Завершена
5 340.00
UAH з ПДВ
Номер:
7bee10b136784c799c3c5ebb7f623e88
Внутрішній номер закупівлі:
30277473
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-004011-a
Замовник:
КО ВМЦФЗН "Спорт для всіх"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34401127
-
Адреса:
56500, Україна, Миколаївська область, місто Вознесенськ, вулиця Соборності,16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Нюкалова Ольга Андріївна +380513432816 sportvoz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2026-08-04-012792-a
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
5 340.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- Розмір100%
- ТипОдноразова поставка
- Період у днях22 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пігулки DPD1 Хлор Вільний (CL) (500 таб/уп.) (10таб/шт.) (rapid/comparator)
Кількість
1 пачка
Період постачання
до 20.09.2026
Місце постачання
56500, Україна, Миколаївська область, місто Вознесенськ, вулиця Шевченка 63А
На карті
Пігулки pH (Phenol Red) (500 пігулок/уп.) (10 таб./шт.) (rapid/comparator)
Кількість
1 пачка
Період постачання
до 20.09.2026
Місце постачання
56500, Україна, Миколаївська область, місто Вознесенськ, вулиця Шевченка 63А
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "ВІКНО У ВОДЯНИЙ СВІТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39024097
-
Контактна особа:
Кохан Іштван Степанович 0444264951
-
Адреса:
04073, Україна, м. Київ, місто Київ, проспект Степана Бандери, 16-Б
Ціна пропозиції
5 340.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 11:19
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
eba63aa1bda64e41bdf127379256224b
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-004011-a-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ВІКНО У ВОДЯНИЙ СВІТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39024097
-
Адреса:
04073, Україна, м. Київ, місто Київ, проспект Степана Бандери, 16-Б
Номер договору:
29-08
Сума договору:
5 340.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
4 450.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
29.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
29.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний