-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Зарядний пристрій для 2х батарей ToolKitRC M8DAC AC 1200W 50A 1-8S з вбудованим блоком жи...×-
Зарядний пристрій для 2х батарей ToolKitRC M8DAC AC 1200W 50A 1-8S з вбудованим блоком живлення
- ID: UA-2026-08-31-005313-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238591
військова частина А4712 ЄДРПОУ: 26636758ДК 021:2015: 31681500-8 Зарядні пристроїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шпаклівка фініш, шпаклівка старт (Класифікація за ДК 021:2015 (СРV) – 44830000-7 Мастики,...×-
Шпаклівка фініш, шпаклівка старт (Класифікація за ДК 021:2015 (СРV) – 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники)
- ID: UA-2026-08-31-005315-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238590
Комунальне некомерційне підприємство "Лановецький міський центр первинної медико-санітарної допомоги" ЄДРПОУ: 41935832ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-005295-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238588
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту мотокоси та газанокосарки- ID: UA-2026-08-31-005294-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238587
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СКОРОХОДІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40924458ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з порізки плит та поклейки крайки- ID: UA-2026-08-31-005293-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238586
Львівська національна академія мистецтв ЄДРПОУ: 02071027ДК 021:2015: 50850000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування меблівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
- ID: UA-2026-08-31-005277-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238578
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АПОСТОЛІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" АПОСТОЛІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01987631ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Плита підвісна та супутні вироби- ID: UA-2026-08-31-005288-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238576
Кінологічний навчальний центр Державної прикордонної служби України (військова частина 2418) ЄДРПОУ: 14321498ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 15:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Холодильник Samsung RB38C600ES9/UA. Морозильна камера Beko B3RFNE314XB. Код ДК021:2015 –...×-
Холодильник Samsung RB38C600ES9/UA. Морозильна камера Beko B3RFNE314XB. Код ДК021:2015 – 39710000-2 Електричні побутові прилади
- ID: UA-2026-08-31-005275-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238575
Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 Смілянської міської ради Черкаської області ЄДРПОУ: 21380722ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Табличка на двері- ID: UA-2026-08-31-005285-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238573
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО УСАТІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ "УСАТІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЄДРПОУ: 38617509ДК 021:2015: 44423450-0 Іменні табличкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба до принтера (ДК 021:2015 - 22610000-9 Друкарська фарба )- ID: UA-2026-08-31-005283-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238572
Торчинська селищна рада ЄДРПОУ: 04333158ДК 021:2015: 22610000-9 Друкарська фарбаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з публічного художнього виконання концертної програми артистами- ID: UA-2026-08-31-005279-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238571
Національна філармонія України ЄДРПОУ: 02226010ДК 021:2015: 92310000-7 Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кава в зернах Jacobs Monarch Classic 1 кг- ID: UA-2026-08-31-005280-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238570
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВОДОКАНАЛ КАРПАТВІЗ" ЄДРПОУ: 35056062ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Поточний ремонт укриття закладу дошкільної освіти (ясла – садочок) № 739 за адресою: вул....×-
«Поточний ремонт укриття закладу дошкільної освіти (ясла – садочок) № 739 за адресою: вул. вулиця Володимирська, 77 Голосіївського району міста Києва (ДК 021:2015 код 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)»
- ID: UA-2026-08-31-005276-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238568
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Насоси та компресори (Паливороздавальний кран, рукав паливороздавальний, муфта шлангова, м...×-
Насоси та компресори (Паливороздавальний кран, рукав паливороздавальний, муфта шлангова, муфта поворотно-розривна, прокладка)
- ID: UA-2026-08-31-005274-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238567
ТРИПІЛЬСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ЦЕНТРЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131334ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 18.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги хостингу на 12 міс- ID: UA-2026-08-31-005272-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238565
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АДМІНІСТРАЦІЯ РІЧКОВИХ ПОРТІВ" ЄДРПОУ: 33404067ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -