-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Плита підвісна та супутні вироби
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-005288-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 15:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 15:00)
160 665.60
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
08
дн
00
год
30
хв
50
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
d765fe8acc66474dafe6edbc28678d01
Внутрішній номер закупівлі:
30238576
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-005288-a
Замовник:
Кінологічний навчальний центр Державної прикордонної служби України (військова частина 2418)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321498
-
Адреса:
80074, Україна, Львівська область, Великі Мости, вул. Львівська, 166
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Гринюк Олена Іванівна 0979612671 veliki_mosti_tender@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
160 665.60 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 13:26 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 13:26 - 08.09.2026 15:00
Період оскарження:
31.08.2026 13:26 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 12:54
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴160 665.60 Плита підвісна та супутні вироби