-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Послуги з проведення обов'язкового технічного контролю транспортних засобів з видаче...×-
«Послуги з проведення обов'язкового технічного контролю транспортних засобів з видачею протоколу перевірки технічного стану транспортного засобу Чернігівського надлісництва»
- ID: UA-2026-09-04-012576-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301250
ФІЛІЯ "ПІВНІЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45456197ДК 021:2015: 71631200-2 Послуги з технічного огляду автомобілівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 18 днів (до 23.09.26 00:00)
-
-
-
Торги за правилами організатора
-
КЕП
Послуга з комплексного страхування наземних транспортних засобів (КАСКО) (66510000-8 – Стр...×-
Послуга з комплексного страхування наземних транспортних засобів (КАСКО) (66510000-8 – Страхові послуги)
- ID: UA-2026-09-04-012570-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301249
Ukraine's defense-industrial complex ЄДРПОУ: 99999999ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015-98390000-3 Інші послуги (Продаж концертних квитків Абіх М.Л.)- ID: UA-2026-09-04-012577-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301248
ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ФІЛАРМОНІЯ ЄДРПОУ: 02225239ДК 021:2015: 98390000-3 Інші послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Здійснення технічного нагляду на об’єкті "Капітальний ремонт асфальтового покриття пр...×-
Здійснення технічного нагляду на об’єкті "Капітальний ремонт асфальтового покриття прибудинкових територій та внутрішньоквартальних проїздів за адресою: вул. Князів Острозьких, 37/2, 39 у Печерському районі міста Києва"
- ID: UA-2026-09-04-012578-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301244
ДК 021:2015: 71247000-1 Нагляд за будівельними роботамиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по охороні майна та облуговуванню сигналізації- ID: UA-2026-09-04-012584-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301243
Полтавська обласна державна адміністрація ЄДРПОУ: 00022591ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ноутбуки офісні- ID: UA-2026-09-04-012581-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301242
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ" ЄДРПОУ: 14309787ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Клей, фіксатор для різьб- ID: UA-2026-09-04-012573-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301241
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ РАЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ СИНЕЛЬНИКІВСЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41739587ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Газонокосарка бензинова RM443.3 V- ID: UA-2026-09-04-012572-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301240
ЛЬВІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ЄДРПОУ: 08571340ДК 021:2015: 16310000-1 КосаркиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення профілактичної дератизації приміщень- ID: UA-2026-09-04-012574-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301239
Головне управління статистики у Львівській області ЄДРПОУ: 02361400ДК 021:2015: 90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщеньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі та фрукти- ID: UA-2026-09-04-012571-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301238
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Г.Т. Танцюри с. Зятківці Гайсинської міської ради ЄДРПОУ: 26234362ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Супутниковий модем Starlink Internet Satellite Mini- ID: UA-2026-09-04-012563-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301236
Батівська селищна рада ЄДРПОУ: 22093410ДК 021:2015: 32530000-7 Телекомунікаційне супутникове обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з гарантійного-регламентного технічного обслуговування та ремонту транспортних зас...×-
Послуги з гарантійного-регламентного технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів марки TOYOTA HILUX AD 2.4 D-4D 6 M/T COMFORT
- ID: UA-2026-09-04-012560-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301231
Санаторій "Одеса" Служби безпеки України ЄДРПОУ: 20000025ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хлібопродукти- ID: UA-2026-09-04-012562-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301229
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ "АГРОНОМІЧНА ДОСЛІДНА СТАНЦІЯ" ЄДРПОУ: 33441837ДК 021:2015: 15811000-6 ХлібопродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Доска н/обрізна ДК 021:2015:03410000-7 Деревина- ID: UA-2026-09-04-012561-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301227
ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцтовари- ID: UA-2026-09-04-012559-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301226
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ ДОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44011650ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -