-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Ноутбуки- ID: UA-2026-09-04-012552-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301272
Військова частина А7042 ЄДРПОУ: 26623738ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 (CPV) 44190000-8 - Конструкційні матеріали різні (кут перфорований пластикови...×-
ДК 021-2015 (CPV) 44190000-8 - Конструкційні матеріали різні (кут перфорований пластиковий)
- ID: UA-2026-09-04-012605-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301270
ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі, фрукти та горіхи- ID: UA-2026-09-04-012600-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301268
Машівський ліцей Вишнівської сільської ради ЄДРПОУ: 23018250ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мультиметр- ID: UA-2026-09-04-012601-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301265
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ "КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМЕНІ ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО" ЄДРПОУ: 02070921ДК 021:2015: 38340000-0 Прилади для вимірювання величинПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 24910000-6 Клеї (клей універсальний 18 кг)- ID: UA-2026-09-04-012598-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301264
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Черкаської міської ради Черкаської області ЄДРПОУ: 22799966ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 (CPV) 44830000-7 - Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники (штукатурка, гру...×-
ДК 021-2015 (CPV) 44830000-7 - Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники (штукатурка, грунтівка)
- ID: UA-2026-09-04-012603-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301263
ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування(аутсорсинг)- ID: UA-2026-09-04-012586-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301262
Опорний заклад освіти Кіцманський ліцей Кіцманської міської ради Чернівецького району Чернівецької області ЄДРПОУ: 21443138ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги прокату екскаватора з оператором, згідно коду ДК 021:2015: 45520000-8 — Прокат обл...×-
Послуги прокату екскаватора з оператором, згідно коду ДК 021:2015: 45520000-8 — Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт
- ID: UA-2026-09-04-012594-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301261
Мукачівське міське комунальне підприємтсво "Чисте місто" ЄДРПОУ: 36523257ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
За кодом CPV за ДК 021:2015 - 71340000-3 Комплексні інженерні послуги (виготовлення техніч...×-
За кодом CPV за ДК 021:2015 - 71340000-3 Комплексні інженерні послуги (виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об'єднання земельної ділянки з кадастровим номером 4624810600:21:000:0523 площею 22.3813га)
- ID: UA-2026-09-04-012595-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301259
ВЕЛИКОМОСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04056316ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:90400000-1 Послуги у сфері водовідведення (послуги з технічного обслуговування...×-
ДК 021:2015:90400000-1 Послуги у сфері водовідведення (послуги з технічного обслуговування зовнішніх мереж водовідведення (Каналопромивочний автомобіль КО-512 КАМАЗ-53212)), ЗДО №1
- ID: UA-2026-09-04-012590-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301254
ДК 021:2015: 90400000-1 Послуги у сфері водовідведенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт мереж зовнішнього вуличного освітлення сіл Пнів, Мозолівка та Білозорина П...×-
Поточний ремонт мереж зовнішнього вуличного освітлення сіл Пнів, Мозолівка та Білозорина Пасічнянської ТГ
- ID: UA-2026-09-04-012597-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301252
ПАСІЧНЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04354686ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний (аварійний) ремонт аудиторії 334 з влаштуванням перегородок в Головному навчально...×-
Поточний (аварійний) ремонт аудиторії 334 з влаштуванням перегородок в Головному навчальному корпусі КНУБА за адресою: м.Київ, проспект Повітряних Сил, 31 (ДК 021:2015 45420000-7 Столярні та теслярні роботи)
- ID: UA-2026-09-04-012599-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301251
Київський національний університет будівництва і архітектури ЄДРПОУ: 02070909ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Послуги з проведення обов'язкового технічного контролю транспортних засобів з видаче...×-
«Послуги з проведення обов'язкового технічного контролю транспортних засобів з видачею протоколу перевірки технічного стану транспортного засобу Чернігівського надлісництва»
- ID: UA-2026-09-04-012576-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301250
ФІЛІЯ "ПІВНІЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45456197ДК 021:2015: 71631200-2 Послуги з технічного огляду автомобілівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 18 днів (до 23.09.26 00:00)
-
-
-
Торги за правилами організатора
-
КЕП
Послуга з комплексного страхування наземних транспортних засобів (КАСКО) (66510000-8 – Стр...×-
Послуга з комплексного страхування наземних транспортних засобів (КАСКО) (66510000-8 – Страхові послуги)
- ID: UA-2026-09-04-012570-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301249
Ukraine's defense-industrial complex ЄДРПОУ: 99999999ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015-98390000-3 Інші послуги (Продаж концертних квитків Абіх М.Л.)- ID: UA-2026-09-04-012577-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301248
ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ФІЛАРМОНІЯ ЄДРПОУ: 02225239ДК 021:2015: 98390000-3 Інші послугиЗавершена -