-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з розроблення, підготовки, проведення та обробки результатів тестових компонентів...×-
Послуги з розроблення, підготовки, проведення та обробки результатів тестових компонентів єдиного державного кваліфікаційного іспиту за кодом ДК 021:2015 - 80430000-7 «Послуги у сфері університетської освіти для дорослих».
- ID: UA-2026-09-04-001875-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290652
ЗАПОРІЗЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 02125243ДК 021:2015: 80430000-7 Послуги у сфері університетської освіти для дорослихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електричні лампи розжарення- ID: UA-2026-09-04-001886-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290651
КП Ямпільське ЄДРПОУ: 44476338ДК 021:2015: 31510000-4 Електричні лампи розжаренняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні товари- ID: UA-2026-09-04-001873-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290650
КП Сокиряни-благоустрій ЄДРПОУ: 33094368ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги комерційного обліку електричної енергії- ID: UA-2026-09-04-001858-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290648
ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Знаряддя- ID: UA-2026-09-04-001859-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290647
КУ Бараші комунсервіс ЄДРПОУ: 43028155ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папка-коробка- ID: UA-2026-09-04-001854-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290646
Полтавська обласна державна адміністрація ЄДРПОУ: 00022591ДК 021:2015: 22852000-7 ТекиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15850000-1 Макаронні вироби- ID: UA-2026-09-04-001856-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290645
Управління освіти,молоді та спорту Збаразької міської ради ЄДРПОУ: 43930548ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
за кодом CPV за ДК 021:2015 - 34350000-5 - Шини для транспортних засобів великої та малої...×-
за кодом CPV за ДК 021:2015 - 34350000-5 - Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Шини 215/65 R16, деталізований код - 34351100-3 - Автомобільні шини)
- ID: UA-2026-09-04-001843-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290644
Шегинівська сільська рада Яворівського району Львівської області ЄДРПОУ: 04371928ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44110000-4 Конструктивні матеріали (утеплювач на трубу)- придбання матеріалів для проведен...×-
44110000-4 Конструктивні матеріали (утеплювач на трубу)- придбання матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом
- ID: UA-2026-09-04-001864-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290643
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БЛИЗНЮКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЛОЗІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43966113ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цвяхи- ID: UA-2026-09-04-001851-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290642
Овруцька міська рада ЄДРПОУ: 04053370ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення хімічного аналізу води після прочистки каналізаційної мережі одного о...×-
Послуги з проведення хімічного аналізу води після прочистки каналізаційної мережі одного оглядового колодязя
- ID: UA-2026-09-04-001865-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290641
КП Укрспецзв'язок ЄДРПОУ: 39908375ДК 021:2015: 71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистотиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплект системи віддаленого керування "Вампір"- ID: UA-2026-09-04-001872-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290640
Головне управління Національної поліції в Херсонській області ЄДРПОУ: 40108782ДК 021:2015: 34740000-6 Обладнання для повітряних і космічних літальних апаратів, тренажери, симулятори та супутні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фурнітура різна (рамка)- ID: UA-2026-09-04-001850-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290639
ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 42120000-6 Насоси та компресори- ID: UA-2026-09-04-001845-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290638
ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Радіатори- ID: UA-2026-09-04-001857-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290637
Військова частина 1474 ЄДРПОУ: 14321860ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 13:00)
-