-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Покривні матеріали- ID: UA-2026-08-31-012684-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245935
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» ЄДРПОУ: 45013109ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-012697-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245934
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Роботи з виготовлення проектної документації з подальшим проходженням експертизи- ID: UA-2026-08-31-012687-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245933
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» ЄДРПОУ: 45013109ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Роботи з виготовлення проектної документації з подальшим проходженням експертизи- ID: UA-2026-08-31-012688-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245932
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» ЄДРПОУ: 45013109ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Клеї- ID: UA-2026-08-31-012686-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245931
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» ЄДРПОУ: 45013109ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Господарські товари- ID: UA-2026-08-31-012695-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245930
Славутська гімназія №4 Славутської міської ради ЄДРПОУ: 26514587ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Верхолазне спорядження- ID: UA-2026-08-31-012691-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245929
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 08588837ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги з харчування для закладу загальної середньої освіти м. Дніпра- ID: UA-2026-08-31-012685-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245928
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40506248ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вершкове масло- ID: UA-2026-08-31-012692-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245927
Кременчуцька гімназія № 2 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області ЄДРПОУ: 41281069ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
сир к/м, сир твердий- ID: UA-2026-08-31-012690-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245926
Заклад дошкільної освіти № 5 ( ясла-садок) Ічнянської міської ради ЄДРПОУ: 26382401ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Металопрокат сталевий (смуга сталева гарячекатана, швелер сталевий та труби сталеві профіл...×-
Металопрокат сталевий (смуга сталева гарячекатана, швелер сталевий та труби сталеві профільні) код ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі
- ID: UA-2026-08-31-012683-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245925
1 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38244006ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вимикач (Код ДК021:31210000-1 - Електрична апаратура для кому тування та захисту електричн...×-
Вимикач (Код ДК021:31210000-1 - Електрична апаратура для кому тування та захисту електричних кіл)
- ID: UA-2026-08-31-012682-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245924
Школа І-ІІІ ступенів № 213 Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 03598765ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Ванна мийна виробнича (3-секційна), Ванна мийна виробнича (2-секційна)- ID: UA-2026-08-31-012673-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245923
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2269 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14322859ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби- ID: UA-2026-08-31-012679-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245922
ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт кабінету 209 по пл.Чорновола, 2 м.Трускавець- ID: UA-2026-08-31-012677-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245921
Трускавецький міський центр соціальних служб ЄДРПОУ: 22411382ДК 021:2015: 45430000-0 Покривання підлоги та стінАктивна -