-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісні меблі- ID: UA-2026-09-02-005063-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263855
Комунальне некомерційне підприємство "Золотопотіцький центр первинної медико-санітарної допомоги" Золотопотіцької селищної ради ЄДРПОУ: 44358720ДК 021:2015: 39120000-9 Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лікарські засоби та вироби медичного призначення- ID: UA-2026-09-02-005041-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263854
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "СПЕЦІАЛІЗОВАНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ №2 З ДЗЮДО ТА БОКСУ" ЄДРПОУ: 26577889ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали- ID: UA-2026-09-02-005019-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263853
Староушицька селищна рада, вул. Українська, буд. 5, селище Стара Ушиця, Хмельницька область, Україна, 32385 ЄДРПОУ: 03308388ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання- ID: UA-2026-09-02-005059-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263852
Комунальне некомерційне підприємство "Міська дитяча поліклініка №7" Харківської міської ради ЄДРПОУ: 23002303ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Крісло офісне, стільці ІСО- ID: UA-2026-09-02-005045-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263851
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960) ЄДРПОУ: 14321481ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 18.09.26 13:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дріжджі- ID: UA-2026-09-02-005082-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263850
Водянський ліцей Верхньодніпровської міської ради ЄДРПОУ: 26372638ДК 021:2015: 15898000-9 ДріжджіЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Підгузки-трусики для дорослих: жіночі, одноразові, розмір: M, охоплення талії: 63-122 см,...×-
Підгузки-трусики для дорослих: жіночі, одноразові, розмір: M, охоплення талії: 63-122 см, поглинання: 50-1442 мл
- ID: UA-2026-09-02-005051-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263848
Комунальне некомерційне підприємство "Решетилівська центральна лікарня Решетилівської міської ради Полтавської області" ЄДРПОУ: 01999483ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 07:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44221000-5 Вікна, двері та супутні вироби- ID: UA-2026-09-02-005050-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263847
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СУРСЬКО-ЛИТОВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40187272ДК 021:2015: 44221000-5 Вікна, двері та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лінолеум- ID: UA-2026-09-02-005054-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263846
Заклад дошкільної освіти № 61 міста Житомира ЄДРПОУ: 25304043ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастильні засоби- ID: UA-2026-09-02-005055-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263845
Яготинський ліцей № 3 Яготинської міської ради ЄДРПОУ: 24892138ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з ремонту техніки- ID: UA-2026-09-02-005036-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263844
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" КАМ’ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42017886ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування та ремонт офісної техніки- ID: UA-2026-09-02-005020-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263843
Донецький національний університет імені Василя Стуса ЄДРПОУ: 02070803ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
запасні частини- ID: UA-2026-09-02-005033-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263842
Олицька міська рада ЄДРПОУ: 04333879ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Подарунки та нагороди для нагородження переможців в змаганнях- ID: UA-2026-09-02-005035-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263841
КОМУНАЛЬНИЙ ПОЗАШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА СОЛОТВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 44079111ДК 021:2015: 18530000-3 Подарунки та нагородиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
технічне обслуговування та перезарядка вогнегасників- ID: UA-2026-09-02-005044-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263840
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ТУР'Є- РЕМЕТІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 30157550ДК 021:2015: 50413200-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування протипожежного обладнанняЗавершена -