-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
технічне обслуговування та перезарядка вогнегасників
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-005044-a
Завершена
1 814.90
UAH без ПДВ
Номер:
363d649c39aa4c939713bcc7b9fed5d1
Внутрішній номер закупівлі:
30263840
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-005044-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ТУР'Є- РЕМЕТІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30157550
-
Адреса:
89230, Україна, Закарпатська область, село Порошково, вул.Центральна, будинок 74
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Риган Наталія Борисівна 03124521697 perechin_tercentr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50413200-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування протипожежного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
1 814.90 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
технічне обслуговування та перезарядка вогнегасників
Кількість
8 послуга
Період постачання
02.09.2026 - 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Самсонов Антон Леонідович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3084622896
-
Контактна особа:
Самсонов А.Л. 38050560485 samsontoha@gmail.com
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, м.Ужгород, в.Канальна,35/6
Ціна пропозиції
1 814.90 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 12:02
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
f85fb9b09a404ef5b92c4fd0297cd4ff
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-005044-a-a1
Постачальник:
ФОП Самсонов Антон Леонідович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3084622896
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, м.Ужгород, в.Канальна,35/6
Номер договору:
0147/o-08
Сума договору:
1 814.90 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
технічне обслуговування та перезарядка вогнегасників : 226.86000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.09.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
02.09.2026 12:02
Статус:
Підписаний