• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Крісло офісне, стільці ІСО

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 13:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 13:00)

255 429.17 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
19
год
20
хв
44
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 1e8453b1fe3a43bd9dd27cf1a194609e
Внутрішній номер закупівлі: 30263851
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-005045-a   
Замовник: НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960)
Контактна особа: Балицька Яна Ігорівна 0665994349 YBalytska@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 255 429.17 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.09.2026 12:02 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2026 12:02 - 18.09.2026 13:00
Період оскарження: 02.09.2026 12:02 - 15.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 11:46

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴255 429.17 Крісло офісне, стільці ІСО