-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Калькулятор Brilliant 12р бухг. 2ел.живлення, червоний 203x158x31мм- ID: UA-2026-08-31-009983-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243252
Державна установа "Надержинщинська виправна колонія (№65)" ЄДРПОУ: 08564311ДК 021:2015: 30140000-2 Лічильна та обчислювальна технікаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання- ID: UA-2026-08-31-009978-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243251
КНП "Турківська центральна міська лікарня" Турківської міської ради Самбірського району ЄДРПОУ: 01997030ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Журнали теоретичного та виробничого навчання, журнали планування та обліку роботи ( ДК 021...×-
Журнали теоретичного та виробничого навчання, журнали планування та обліку роботи ( ДК 021:2015:22810000-1 - Паперові чи картонні реєстраційні журнали )
- ID: UA-2026-08-31-009991-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243248
Сосницький професійний аграрний ліцей Чернігівської області ЄДРПОУ: 02548854ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
папір туалетний, серветкі вологі- ID: UA-2026-08-31-009974-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243246
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "Покровський комунгосп " Решетилівської міської ради Полтавської області ЄДРПОУ: 35717217ДК 021:2015: 33761000-2 Туалетний папірЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Швидкозшивачі та супутнє приладдя- ID: UA-2026-08-31-009972-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243237
Державна установа "Надержинщинська виправна колонія (№65)" ЄДРПОУ: 08564311ДК 021:2015: 22850000-3 Швидкозшивачі та супутнє приладдяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
30230000-0 Комп’ютерне обладнання . Конверти до диска, Диск DVD, Диск CD- ID: UA-2026-08-31-009969-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243236
Комунальне некомерційне підприємство"Знам'янська міська лікарня ім. А.В. Лисенка" Знам'янської міської ради ЄДРПОУ: 01111227ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ІГРАШКИ- ID: UA-2026-08-31-009970-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243235
КУ Меджибізький центр надання соціальних послуг Меджибізької селищної ради Хмельницького району Хмельницької області ЄДРПОУ: 40291579ДК 021:2015: 37520000-9 ІграшкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів- ID: UA-2026-08-31-009965-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243234
ВІДДІЛ ОСВІТИ НОВОГУЙВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43993629ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
ДК 021:2015: 32330000-5 - Апаратура для запису та відтворення аудіо - та відеоматеріалу (К...×-
ДК 021:2015: 32330000-5 - Апаратура для запису та відтворення аудіо - та відеоматеріалу (Комплект обладнання для оснащення лінгафонного кабінету у складі: апаратно - програмний модуль вчителя – 1 комплект, апаратно - програмний модуль учня – 12 комлектів,), закупівля здійснюється в рамках Ukraine Facility на виконання заходів Плану України щодо реалізації публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” у 2026 році
- ID: UA-2026-08-31-009946-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243233
ЗОРЯНСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ ЗОРЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 46205401ДК 021:2015: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) : 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних...×-
ДК 021:2015 (CPV) : 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерів (Ремонт сканера).
- ID: UA-2026-08-31-009963-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243231
Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м.Києва" ЄДРПОУ: 39606435ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Акумуляторні батареї- ID: UA-2026-08-31-009957-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243228
2 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Кіровоградській області ЄДРПОУ: 38127319ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів- ID: UA-2026-08-31-009962-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243227
Медичний реабілітаційний центр МВС України "Кремінці" ЄДРПОУ: 08733802ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт приміщення комп’ютерного класу Опорного закладу загальної середньої освіти...×-
Поточний ремонт приміщення комп’ютерного класу Опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів м.Хирів Хирівської міської ради Самбірського району Львівської області, що розташоване за адресою: 82060, м.Хирів, вулиця Гоголя,6 Самбірський район Львівська область
- ID: UA-2026-08-31-009960-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243226
ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ М. ХИРІВ ХИРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САМБІРСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22385957ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
-ДК 021:2015 код 51110000-6 «Послуги зі встановлення електричного обладнання»(послуги з по...×-
-ДК 021:2015 код 51110000-6 «Послуги зі встановлення електричного обладнання»(послуги з поточного ремонту з встановлення та підключення джерела резервного живлення(дизель-генераторної установки) на території та для потреб закладу дошкільної освіти(ясла-садок) № 741 Дарницького району м. Києва, проспект Бажана Миколи, 7-Є»)
- ID: UA-2026-08-31-009953-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243225
ДК 021:2015: 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування для здобувачів освіти (Чай каркаде, Чай чорний без ароматизаторів та д...×-
Продукти харчування для здобувачів освіти (Чай каркаде, Чай чорний без ароматизаторів та домішок)
- ID: UA-2026-08-31-009961-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243224
САВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ІЗЮМСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04397106ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяЗавершена -