• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • Донорські кошти

ДК 021:2015: 32330000-5 - Апаратура для запису та відтворення аудіо - та відеоматеріалу (Комплект обладнання для оснащення лінгафонного кабінету у складі: апаратно - програмний модуль вчителя – 1 комплект, апаратно - програмний модуль учня – 12 комлектів,), закупівля здійснюється в рамках Ukraine Facility на виконання заходів Плану України щодо реалізації публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” у 2026 році

1.Закупівля здійснюється в рамках Ukraine Facility на виконання заходів Плану України щодо реалізації фінансування Європейського Союзу згідно з Рамковою угодою укладеною між Україною та Європейським Союзом щодо спеціальних механізмів реалізації фінансування Європейського Союзу для України згідно з інструментом Ukraine Facility, яка ратифікована Законом України ві 06.06.2024 №3786-ІХ. 2. Закупівля проводится в рамках реалізації публічного інвестиційного проєкту : "Створення освітнього простору у межах реформи "Нова українська школа", Зорянська територіальна громада", ID проєкту: DREAM-UA-080326-EF757D31. 3. Захід (крок), передбачений Планом України, у рамках якого здійснюється закупівля: «7.13 Забезпечення доступу до безпечної та якісної освіти». 4. Цей крок співфінансується Європейським Союзом — Ukraine Facility, згідно постанови Кабінету Міністрів України від 15.11.2024 № 1318 «Деякі питання реалізації інструменту Ukraine Facility». 5. Джерела фінансування: - КПКВК (0611184) - Виконання заходів, спрямованих на реалізацію публічного інвестиційного проєкту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам – 1 070 220,00 грн.

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

891 850.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
03
год
13
хв
32
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: fba3501cb3d44053af21cab771aa550c
Внутрішній номер закупівлі: 30243233
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-009946-a   
Замовник: ЗОРЯНСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ ЗОРЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Світлана Мейта +380677358821 s.academic.zorya@ukr.net
Організація-донор: ЄС (Ukraine Facility)
Класифікатор ДК 021:2015: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 891 850.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 16:14 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 16:14 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 16:14 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 11:32

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴891 850.00 ДК 021:2015: 32330000-5 - Апаратура для запису та відтворення аудіо - та відеоматеріалу (Комплект обладнання для оснащення лінгафонного кабінету у складі: апаратно - програмний модуль вчителя – 1 комплект, апаратно - програмний модуль учня – 12 комлектів,), закупівля здійснюється в рамках Ukraine Facility на виконання заходів Плану України щодо реалізації публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” у 2026 році