• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Поточний ремонт приміщення комп’ютерного класу Опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів м.Хирів Хирівської міської ради Самбірського району Львівської області, що розташоване за адресою: 82060, м.Хирів, вулиця Гоголя,6 Самбірський район Львівська область

Завершена

312 867.00 UAH без ПДВ
Номер: 59d5c4d3952b4cc092ea9d67011a43c8
Внутрішній номер закупівлі: 30243226
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-009960-a   
Замовник: ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ М. ХИРІВ ХИРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САМБІРСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: ЛУЦИШИН МАР′ЯНА ІВАНІВНА 380680540335 maryanalutsyshyn777@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації.15 серпня 2026 року через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником, відкриті торги щодо Закупівлі автоматично відмінені електронною системою закупівель відповідно до п. 51 Особливостей. Звіт про результати проведення процедури закупівлі Поточний ремонт приміщення комп’ютерного класу Опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів м.Хирів Хирівської міської ради Самбірського району Львівської області, що розташоване за адресою: 82060, м.Хирів, вулиця Гоголя,6 Самбірський район Львівська область додається (ID оголошення - UA-2026-08-07-003207-a.)
Очікувана вартість: 312 867.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт приміщення комп’ютерного класу Опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів м.Хирів Хирівської міської ради Самбірського району Львівської області, що розташоване за адресою: 82060, м.Хирів, вулиця Гоголя,6 Самбірський район Львівська область
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання 31.08.2026 - 30.11.2026
Місце постачання 82060, Україна, Львівська область, Хирів, ВУЛ. ГОГОЛЯ, будинок 6 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "АГРОБУД"
Ціна пропозиції 312 867.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 16:14
Документи 1
Скарги 0

Контракти

Номер: b899679f667c4589851b6bf080a1f7c7
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-009960-a-a1
Постачальник: ПП "АГРОБУД"
Номер договору: 21
Сума договору: 312 867.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
PDF
договір 21 комп клас.PDF