-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з медичних оглядів працівників- ID: UA-2026-09-04-008810-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297500
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРЕТЯ ЧЕРКАСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ЄДРПОУ: 05503705ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макаронні вироби різні- ID: UA-2026-09-04-008805-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297498
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДЕВЛАДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43383693ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби- ID: UA-2026-09-04-008811-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297495
Радивилівський ліцей № 2 ім.П.Г.Стрижака Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області ЄДРПОУ: 38505512ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
ГРМ- ID: UA-2026-09-04-008793-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297494
ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
3912 стіл- ID: UA-2026-09-04-008813-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297492
ДК 021:2015: 39120000-9 Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафиАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Механічні запасні частини до транспортних засобів- ID: UA-2026-09-04-008740-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297489
Військова частина А4788 ЄДРПОУ: 26637835ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рукавиці вампірки 2П сірі- ID: UA-2026-09-04-008784-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297487
ДК 021:2015: 18141000-9 Робочі рукавиціЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15820000-2 - Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів- ID: UA-2026-09-04-008799-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297484
КУ Центр надання соціальних послуг Березнегуватської селищної ради ЄДРПОУ: 43892199ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відновлення працездатності принтера.ДК 021:2015 50310000-1 Технічне обслуговування і ремон...×-
Відновлення працездатності принтера.ДК 021:2015 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
- ID: UA-2026-09-04-008790-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297482
КП "Городоккомунсервіс" ЄДРПОУ: 37431796ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з перевезення вантажів - Відсіву піску- ID: UA-2026-09-04-008792-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297481
МКП "Золочівводоканал" ЄДРПОУ: 05514287ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кріпильні деталі- ID: UA-2026-09-04-008788-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297478
Рівненська сільська рада ЄДРПОУ: 04332621ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Меблі (етажерки)- ID: UA-2026-09-04-008787-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297476
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПУБЛІЧНА БІБЛІОТЕКА ЯКУШИНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 42272029ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги із вивезення будівельного сміття- ID: UA-2026-09-04-008780-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297475
ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 14:13)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
сіфони, змішувачі- ID: UA-2026-09-04-008782-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297474
Державний навчальний заклад «Вище професійне училище №34 м. Стрий» ЄДРПОУ: 02545471ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експлуатаційне утримання вулично-шляхової мережі комунальної дороги по вул.Спадиста с.Шум’...×-
Експлуатаційне утримання вулично-шляхової мережі комунальної дороги по вул.Спадиста с.Шум’яч Самбірського району Львівської області
- ID: UA-2026-09-04-008781-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297473
Турківська міська рада ЄДРПОУ: 04056026ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -