-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з медичних оглядів працівників
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-008810-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
236 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
06
год
53
хв
43
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
909df242b9914bad81725d3ddb0c6316
Внутрішній номер закупівлі:
30297500
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-008810-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРЕТЯ ЧЕРКАСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05503705
-
Адреса:
18028, Україна, Черкаська область, Черкаси, ВУЛИЦЯ САМІЙЛА КІШКИ, будинок 210
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Коваль Олександр 380674849339 gorlik3@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
236 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 14:19 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 14:19 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження:
04.09.2026 14:19 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 11:50
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴236 000.00 Послуги з медичних оглядів працівників