-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Марка поштова стандартна U Конверт маркований простий С6 (МПК С6) U- ID: UA-2026-09-04-009586-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298284
ОСТРОЗЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 05391005ДК 021:2015: 22410000-7 МаркиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування (Крупський ЗЗСО І-ІІ ст.)- ID: UA-2026-09-04-009585-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298283
ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заготовки прокладок головного роз’єму реактора з нікелевого дроту- ID: UA-2026-09-04-009597-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298280
ДК 021:2015: 42150000-5 Ядерні реактори та їх частиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дзеркало поворотне, поручень для ПГН, тримач для милиць- ID: UA-2026-09-04-009584-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298277
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НОВОУШИЦЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" НОВОУШИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02004380ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання будівельних матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом(еле...×-
Придбання будівельних матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом(електроди,троси,зажим для троса)
- ID: UA-2026-09-04-009578-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298273
КУРІСІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА БЕРЕЗІВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04379692ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 18330000-1 – Футболки та сорочки (Футболка з логотипом, розмір S, футболка з...×-
ДК 021:2015 – 18330000-1 – Футболки та сорочки (Футболка з логотипом, розмір S, футболка з логотипом, розмір M, футболка з логотипом, розмір L, футболка з логотипом, розмір XL, футболка з логотипом, розмір XXL – 18331000-8)
- ID: UA-2026-09-04-009579-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298271
ДК 021:2015: 18330000-1 Футболки та сорочкиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Приправи та заправки- ID: UA-2026-09-04-009577-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298270
Комунальна установа "Центр надання соціальних послуг Камінь-Каширської міської ради" ЄДРПОУ: 44133519ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Генераторна установка- ID: UA-2026-09-04-009574-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298269
Вінницький транспортний фаховий коледж ЄДРПОУ: 01118413ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення фізико-хімічних та мікробіологічних досліджень- ID: UA-2026-09-04-009575-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298268
КЗ Нудиженський ліцей Головненської селищної ради Ковельського району Волинської області ЄДРПОУ: 23018310ДК 021:2015: 71900000-7 Лабораторні послугиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 -03210000-6 Зернові культури та картопля (Картопля столова пізня, клас екстра,...×-
ДК 021:2015 -03210000-6 Зернові культури та картопля (Картопля столова пізня, клас екстра, ДСТУ 9221)
- ID: UA-2026-09-04-009580-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298267
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ЛІКУВАЛЬНО-ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР" ЄДРПОУ: 01996792ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 07:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Картопля- ID: UA-2026-09-04-009573-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298266
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3101 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 44835131ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Частини до світильників та освітлювального обладнання- ID: UA-2026-09-04-009582-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298265
ДК 021:2015: 31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 09210000-4 Мастильні засоби (масло до бензапили, масло до ланцюга, масло ВД)- ID: UA-2026-09-04-009581-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298264
Делятинський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03188694ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з встановлення електричного обладнання в підземних спорудах ХІ-ХVІІІ ст. (Антонієв...×-
Послуги з встановлення електричного обладнання в підземних спорудах ХІ-ХVІІІ ст. (Антонієві печери) за адресою: м. Чернігів, вул. Іллінська, 33А за кодом ДК 021:2015: 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнання)
- ID: UA-2026-09-04-009572-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298263
ДК 021:2015: 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів,...×-
ДК 021:2015 - 50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерів. Послуги з технічного обслуговування насоса.
- ID: UA-2026-09-04-009551-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298261
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ" ЄДРПОУ: 36588183ДК 021:2015: 50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерівЗавершена -