-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування (Крупський ЗЗСО І-ІІ ст.)
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-009585-a
Завершена
624 880.00
UAH без ПДВ
Номер:
6173878f4f0e43a4a3ccf307b2dd3bd2
Внутрішній номер закупівлі:
30298283
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-009585-a
Замовник:
Центр фінансово-господарського та навчально-методичного забезпечення закладів освіти і культури Розвадівської сільської ради Стрийського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41834402
-
Адреса:
81634, Україна, Львівська область, Розвадів, вул. Біласа і Данилишина 18А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Проців Роман Іванович +380973398189 rozv.osk@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
624 880.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-4 класів за кодом ДК 021:2015 - 55320000-9 Послуги з організації харчування (Крупський ЗЗСО І-ІІ ст.)
Кількість
3504 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Послуги з організації гарячого харчування учнів 5-11 класів за кодом ДК 021:2015 - 55320000-9 Послуги з організації харчування (Крупський ЗЗСО І-ІІ ст.)
Кількість
4745 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Чорна Тетяна Василівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
33635041484
-
Контактна особа:
Чорна Тетяна Василівна 0971632701
-
Адреса:
81605, Україна, Львівська область, с. Липівка, вул. зелена
Ціна пропозиції
624 880.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.09.2026 14:45
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
9f97586c51c8462498595459a6e5674e
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-04-009585-a-a1
Постачальник:
ФОП Чорна Тетяна Василівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
33635041484
-
Адреса:
81605, Україна, Львівська область, с. Липівка, вул. зелена
Номер договору:
25
Сума договору:
624 880.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.09.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
02.09.2026 00:00
Статус:
Підписаний