-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021-2015: 09110000-3 — Тверде паливо «Вугілля кам'яне ДГ (50-100),- ID: UA-2026-09-04-006443-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295195
Управління культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради ЄДРПОУ: 02221521ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рукавиці- ID: UA-2026-09-04-006446-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295194
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕКО-СЕРВІС БУРШТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 44327692ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 66510000-8 – Страхові послуги (Майнові інтереси, що не суперечать закону і п...×-
ДК 021:2015 – 66510000-8 – Страхові послуги (Майнові інтереси, що не суперечать закону і пов'язані з відшкодуванням шкоди заподіяної життю, здоров'ю, майну третіх осіб під час експлуатації Страхувальником транспортних засобів – 66514110-0)
- ID: UA-2026-09-04-006451-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295193
ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Частини для сільськогосподарської техніки- ID: UA-2026-09-04-006450-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295191
ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Конверти не марковані (для службової кореспонденції) за ДК 021:2015 - 30190000-7 "Офі...×-
Конверти не марковані (для службової кореспонденції) за ДК 021:2015 - 30190000-7 "Офісне устаткування та приладдя різне"
- ID: UA-2026-09-04-006449-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295190
Львівська обласна прокуратура ЄДРПОУ: 02910031ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 13:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту комп'ютерної та офісної техніки- ID: UA-2026-09-04-006442-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295189
Комунальний заклад загальної середньої освіти «Ліцей №15 імені Олександра Співачука Хмельницької міської ради» ЄДРПОУ: 22765625ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плівка- ID: UA-2026-09-04-006435-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295187
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД КУЛЬТУРИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ - СУМСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ДРАМИ ТА МУЗИЧНОЇ КОМЕДІЇ ІМ. М.С.ЩЕПКІНА ЄДРПОУ: 02225708ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Замки, ручки для дверей- ID: UA-2026-09-04-006440-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295186
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "ЛУЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ №4 ІМЕНІ МОДЕСТА ЛЕВИЦЬКОГО ЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 26413952ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запчастини до бензопили для благоустрою території (шина вінзор (45 см), котушка запалюванн...×-
Запчастини до бензопили для благоустрою території (шина вінзор (45 см), котушка запалювання, карбюратор, свічка запалювання, щеплення)
- ID: UA-2026-09-04-006424-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295184
Відділ культури і туризму Сухополов’янської сільської ради ЄДРПОУ: 43919550ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
транспортні перевезення- ID: UA-2026-09-04-006436-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295183
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КІРОВОГРАДСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ОБЛАСНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МУЗИЧНО-ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМ. М.Л. КРОПИВНИЦЬКОГО" ЄДРПОУ: 02225476ДК 021:2015: 60100000-9 Послуги з автомобільних перевезеньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поліграфічні і друкарські послуги в рамках проведення з «01» серпня 2026 року по «28» лист...×-
Поліграфічні і друкарські послуги в рамках проведення з «01» серпня 2026 року по «28» листопада 2026 року року молодіжного проєкту: «Точка опори: виїзні ретрити емоційної стійкості для молоді громади» (№ РС-юр/61)
- ID: UA-2026-09-04-006437-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295182
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР" БОБРИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 42035910ДК 021:2015: 79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електроди Моноліт- ID: UA-2026-09-04-006429-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295181
Комунальне некомерційне підприємство "Міська поліклініка № 8" Харківської міської ради ЄДРПОУ: 03293913ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 07:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Емаль антикорозійна 3в1 "Композит" графіт RAL 2,7кг, Грунт антикорозійний швидко...×-
Емаль антикорозійна 3в1 "Композит" графіт RAL 2,7кг, Грунт антикорозійний швидковис. сіра Хімрезерв 2,5
- ID: UA-2026-09-04-006416-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295179
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ГОСПІТАЛЬ ВЕТЕРАНІВ ВІЙН ТА РЕПРЕСОВАНИХ ІМ.Ю.ЛИПИ" ЄДРПОУ: 01998161ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сухарі панірувальні- ID: UA-2026-09-04-006438-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295177
Спеціальна школа в м.Костопіль Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 21087643ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Металеві каністри (код ДК 021:2015 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини...×-
Металеві каністри (код ДК 021:2015 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску)
- ID: UA-2026-09-04-006423-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295176
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СОЛОНЯНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 37916075ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуЗавершена -