-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску- ID: UA-2026-09-03-014394-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287739
Військова частина А4438 ЄДРПОУ: 26632393ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 10:30)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Офісне устаткування та приладдя різне- ID: UA-2026-09-03-014313-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287738
УПРАВЛІННЯ СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ В ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20001728ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Комп’ютерне обладнання- ID: UA-2026-09-03-014282-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287737
УПРАВЛІННЯ СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ В ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20001728ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Авторський нагляд по об'єкту "Реставраційний ремонт навчальних кабінетів Нової...×-
Авторський нагляд по об'єкту "Реставраційний ремонт навчальних кабінетів Нової української школи НУШ пілотного проєкту "Профільна освіта для 10-12 класів" Чернівецького ліцею №12 "Ювілейний" Чернівецької міської ради за адресою вул. Лесі Українки, 1 в м. Чернівці"
- ID: UA-2026-09-03-014398-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287736
Чернівецький ліцей № 12 "Ювілейний" Чернівецької міської ради ЄДРПОУ: 21431052ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Машини для обробки даних (апаратна частина)- ID: UA-2026-09-03-014239-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287735
УПРАВЛІННЯ СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ В ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20001728ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Мережеве обладнання- ID: UA-2026-09-03-014296-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287734
УПРАВЛІННЯ СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ В ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20001728ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Системи розвідки, спостереження, виявлення цілі та рекогносцировки- ID: UA-2026-09-03-014042-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287733
УПРАВЛІННЯ СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ В ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20001728ДК 021:2015: 35720000-7 Системи розвідки, спостереження, виявлення цілі та рекогносцировкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Замок навісний- ID: UA-2026-09-03-014392-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287732
Державний навчальний заклад "Олевський професійний ліцей" ЄДРПОУ: 02543451ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15870000-7 Заправки та приправи "Спеції, сіль"- ID: UA-2026-09-03-014393-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287731
ОБЛАСНИЙ НАУКОВИЙ ЛІЦЕЙ В М.РІВНЕ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02137743ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Сиролімус 1 мг)- ID: UA-2026-09-03-014390-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287730
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42574629ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макаронні вироби згідно коду ДК 021:2015:15850000-1 Макаронні вироби.- ID: UA-2026-09-03-014391-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287729
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №9 "КОБЗАРИК" ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43181975ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту будівлі за адресою: 07801, вул. Центральна 240, смт. Бородянка...×-
Послуги з поточного ремонту будівлі за адресою: 07801, вул. Центральна 240, смт. Бородянка, Київська область
- ID: UA-2026-09-03-014389-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287728
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА" ЄДРПОУ: 21560045ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт даху будівлі літ. «Б» Управління забезпечення ОРС ЦЗ ДСНС України за ад...×-
Капітальний ремонт даху будівлі літ. «Б» Управління забезпечення ОРС ЦЗ ДСНС України за адресою: м. Київ, вул. Бережанська, 7
- ID: UA-2026-09-03-014388-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287727
Управління забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 33945469ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Готові текстильні вироби- ID: UA-2026-09-03-014386-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287726
Ліцей №1 м. Хмільника Вінницької області ЄДРПОУ: 13325442ДК 021:2015: 39520000-3 Готові текстильні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастильні засоби- ID: UA-2026-09-03-014387-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287725
Відділ освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради ЄДРПОУ: 43944875ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАктивна -