-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пробірки вакуумна для забору крові "ВОЛЕС", голки для забору крові "ВОЛЕС&q...×-
Пробірки вакуумна для забору крові "ВОЛЕС", голки для забору крові "ВОЛЕС", тримач для вакуумний пробірок
- ID: UA-2026-09-04-009605-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298294
Державна установа «Тернопільський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» ЄДРПОУ: 38480231ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом- ID: UA-2026-09-04-009599-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298293
Любинський заклад дошкільної освіти ЯМР ЛО ЄДРПОУ: 41645782ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Афіші- ID: UA-2026-09-04-009601-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298291
УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ, НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ ТА РЕЛІГІЙ КАЛУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02006359ДК 021:2015: 22460000-2 Рекламні матеріали, каталоги товарів та посібникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перевірка технічного стану КТЗ- ID: UA-2026-09-04-009600-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298290
Новоселівська гімназія ЄДРПОУ: 26228404ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
про надання послуг з перевірки димових та вентиляційних каналів- ID: UA-2026-09-04-009598-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298289
КАНІВСЬКА ДИТЯЧА ШКОЛА МИСТЕЦТВ ЄДРПОУ: 22793082ДК 021:2015: 71315410-6 Перевірка вентиляційних системАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Свинина для запікання; Філе куряче (15110000-2 - М’ясо);- ID: UA-2026-09-04-009587-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298288
ВІЛЬШАНИЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "ЗОЛОТА РИБКА" БІЛОГІРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ШЕПЕТІВСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 33487845ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Диск алмазний YATO "SEGMENT" 350х25,4мм- ID: UA-2026-09-04-009591-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298287
Комунальне підприємство "Городнянське виробниче управління житлово-комунального господарства" Городнянської міської ради ЄДРПОУ: 03357872ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Марка поштова стандартна U Конверт маркований простий С6 (МПК С6) U- ID: UA-2026-09-04-009586-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298284
ОСТРОЗЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 05391005ДК 021:2015: 22410000-7 МаркиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування (Крупський ЗЗСО І-ІІ ст.)- ID: UA-2026-09-04-009585-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298283
ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заготовки прокладок головного роз’єму реактора з нікелевого дроту- ID: UA-2026-09-04-009597-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298280
ДК 021:2015: 42150000-5 Ядерні реактори та їх частиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дзеркало поворотне, поручень для ПГН, тримач для милиць- ID: UA-2026-09-04-009584-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298277
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НОВОУШИЦЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" НОВОУШИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02004380ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання будівельних матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом(еле...×-
Придбання будівельних матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом(електроди,троси,зажим для троса)
- ID: UA-2026-09-04-009578-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298273
КУРІСІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА БЕРЕЗІВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04379692ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 18330000-1 – Футболки та сорочки (Футболка з логотипом, розмір S, футболка з...×-
ДК 021:2015 – 18330000-1 – Футболки та сорочки (Футболка з логотипом, розмір S, футболка з логотипом, розмір M, футболка з логотипом, розмір L, футболка з логотипом, розмір XL, футболка з логотипом, розмір XXL – 18331000-8)
- ID: UA-2026-09-04-009579-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298271
ДК 021:2015: 18330000-1 Футболки та сорочкиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Приправи та заправки- ID: UA-2026-09-04-009577-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298270
Комунальна установа "Центр надання соціальних послуг Камінь-Каширської міської ради" ЄДРПОУ: 44133519ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Генераторна установка- ID: UA-2026-09-04-009574-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298269
Вінницький транспортний фаховий коледж ЄДРПОУ: 01118413ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториАктивна -