-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пакет для сміття Super Lux 35 л, Пакет для сміття Super Lux 120 л- ID: UA-2026-09-02-012112-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270882
ВІДДІЛ З ГУМАНІТАРНИХ ПИТАНЬ ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42431761ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастило моторне, герметик, ВД-40 ( ДК 021:2015:09210000-4 - Мастильні засоби )- ID: UA-2026-09-02-012117-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270880
Сосницький професійний аграрний ліцей Чернігівської області ЄДРПОУ: 02548854ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Провід ПВС 3*1,5- ID: UA-2026-09-02-012107-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270876
ДК 021:2015: 31320000-5 Електророзподільні кабеліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
картопля- ID: UA-2026-09-02-012110-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270875
Комунальний заклад "Корсунь-Шевченківський багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр "Надія" Черкаської обласної ради" ЄДРПОУ: 04591529ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Масло екстра 82,5% фасоване 200 гр- ID: UA-2026-09-02-012106-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270874
КЗ-ЗДО "Казка" ЄДРПОУ: 43728252ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
арматура, кутник- ID: UA-2026-09-02-012098-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270872
Відділ освіти Іванківської селищної ради ЄДРПОУ: 44031188ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція твариництва та супутня продукція- ID: UA-2026-09-02-012082-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270871
ЖИТОМИРСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПОРТИВНИЙ ЛІЦЕЙ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05396422ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Саджанці дерев- ID: UA-2026-09-02-012102-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270870
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО УТРИМАННЮ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА ЄДРПОУ: 03359701ДК 021:2015: 03450000-9 Розсадницька продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оплата послуг адвоката за надання ним безоплатної вторинної правничої допомоги за дорученн...×-
Оплата послуг адвоката за надання ним безоплатної вторинної правничої допомоги за дорученням від 27.06.2026 року № 1-07-2026-001475 на стадії провадження ЗЗ
- ID: UA-2026-09-02-012095-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270869
ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сметана- ID: UA-2026-09-02-012105-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270867
ДУ "Чортківська установа виконання покарань (№26)" ЄДРПОУ: 08564481ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Приладдя до тракторів (Вентилятор 6 лопостей, корпус правий ПВМ, корпус лівий ПВМ, кришка...×-
Приладдя до тракторів (Вентилятор 6 лопостей, корпус правий ПВМ, корпус лівий ПВМ, кришка переднього моста, корпус лівий в зборі ПВМ)
- ID: UA-2026-09-02-012099-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270866
Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України «Боярська лісова дослідна станція» ЄДРПОУ: 33441250ДК 021:2015: 34390000-7 Приладдя до тракторівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Квіткові композиції- ID: UA-2026-09-02-012101-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270864
ЗДОЛБУНІВСЬКИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І ДОЗВІЛЛЯ ЗДОЛБУНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44394423ДК 021:2015: 03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличногоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 72410000-7 — Послуги провайдерів (послуги по проведенню Інтернет мережі)- ID: UA-2026-09-02-012103-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270863
ДЕПАРТАМЕНТ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ, ПРОЄКТІВ, МІЖНАРОДНИХ ЗВ'ЯЗКІВ, ТУРИЗМУ ТА ПРОМОЦІЙ МІСТА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43942459ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фруктові та овочеві соки- ID: UA-2026-09-02-012096-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270862
Білогородський академічний ліцей № 2 Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області ЄДРПОУ: 25667254ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лабораторні послуги по закладах освіти- ID: UA-2026-09-02-012097-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270860
Чернелицька селищна рада ЄДРПОУ: 04355601ДК 021:2015: 71900000-7 Лабораторні послугиЗавершена -