-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція твариництва та супутня продукція
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-012082-a
Завершена
18 720.00
UAH без ПДВ
Номер:
29f598a5822544ed9b0331906c77cd93
Внутрішній номер закупівлі:
30270871
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-012082-a
Замовник:
ЖИТОМИРСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПОРТИВНИЙ ЛІЦЕЙ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05396422
-
Адреса:
10007, Україна, Житомирська область, місто Житомир, ВУЛ. КОРОСТИШІВСЬКА будинок 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тарас Ціпов'яз +380976824921 buhpedlicey@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
18 720.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Яйця курячі
Кількість
3600 штука
Період постачання
01.09.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
10007, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Коростишівська, буд.15
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ЛІТВІНОВ ОЛЕКСІЙ МИХАЙЛОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2509400179
-
Адреса:
10024, Україна, Житомирська область, місто Житомир, ВУЛ.ВІТРУКА будинок 10 квартира 187
Ціна пропозиції
18 720.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 16:28
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
1514bd0535b3454a9a275d4a5180a728
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-012082-a-a1
Постачальник:
ЛІТВІНОВ ОЛЕКСІЙ МИХАЙЛОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2509400179
-
Адреса:
10024, Україна, Житомирська область, місто Житомир, ВУЛ.ВІТРУКА будинок 10 квартира 187
Номер договору:
55
Сума договору:
18 720.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.09.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
02.09.2026 16:26
Статус:
Підписаний