• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Саджанці дерев

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)

2 150 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
06
год
30
хв
48
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: c6b8d65bd86d452c89de4c4e7ef35998
Внутрішній номер закупівлі: 30270870
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-012102-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО УТРИМАННЮ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА
Контактна особа: Велика Софія Андріївна 380632500994 PODOL_TENDER@UKR.NET
Класифікатор ДК 021:2015: 03450000-9 Розсадницька продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 150 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.09.2026 16:28 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2026 16:28 - 18.09.2026 00:00
Період оскарження: 02.09.2026 16:28 - 15.09.2026 00:00
Аукціон: з 18.09.2026 11:12

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 150 000.00 Саджанці дерев