-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісне устаткування та приладдя різне- ID: UA-2026-09-03-014157-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287509
ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Господарський інвентар (корзина для паперу)- ID: UA-2026-09-03-014158-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287507
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПУБЛІЧНА БІБЛІОТЕКА ЯКУШИНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 42272029ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування сертифікованих вогнегасників- ID: UA-2026-09-03-014163-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287506
Комунальний заклад "Вишневий заклад дошкільної освіти (центр розвитку дитини) "Росинка" ЄДРПОУ: 23585820ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тримінг свинний 80/20, печінка свинна (код ДК 021:2015:15110000-2 М’ясо)- ID: UA-2026-09-03-014159-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287505
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ВОЛИНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ" ЄДРПОУ: 34804384ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прокладка труби прийомної МАЗ,КРАЗ,патрубок радіатора верхній Супер МАЗ(L=420)- ID: UA-2026-09-03-014156-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287504
Підволочиське управління житлово-комунального господарства ЄДРПОУ: 03353800ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
какао-порошок 200гр- ID: UA-2026-09-03-014154-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287503
Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти Київської обласної ради "Васильківський професійний коледж" ЄДРПОУ: 22204341ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Миючі засоби з дезінфікуючим ефектом- ID: UA-2026-09-03-014150-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287501
Ліцей № 39 імені гетьмана України Богдана Хмельницького Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 03874573ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Навчальні медичні тренажери, симулятори та анатомічні моделі (Лот№1 Комплект манекенів та...×-
Навчальні медичні тренажери, симулятори та анатомічні моделі (Лот№1 Комплект манекенів та тренажерів для надання невідкладної допомоги при травмах та пораненнях, Лот №2 Комплект тренажерів та манекенів для серцево-легеневої реанімації, Лот №3 Манекен Laerdal Resusci Anne QCPR всього тіла AED AW (або еквівалент), Лот №4 Імітатор пологів, Лот №5 Манекен Симулятор- пологів., Лот №6 Імітатор народження дитини, Лот №7 Манекен повнорозмірний з ранами і пораненнями, Лот № 8 Імобілізаційний комплект, Лот № 9 Муляж внутрішньовенних ін’єкцій.)
- ID: UA-2026-09-03-014151-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287499
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я "ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ МЕДИЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ" ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02010899ДК 021:2015: 38970000-5 Дослідницькі, випробувальні та науково-технічні симуляториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 19.09.26 18:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Мережеві пристрої безпеки NGFW з пакетом UTP ліцензій та сервісною підтримкою (код 3242000...×-
Мережеві пристрої безпеки NGFW з пакетом UTP ліцензій та сервісною підтримкою (код 32420000-3 Мережеве обладнання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника).
- ID: UA-2026-09-03-014147-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287498
Військова частина А4919 ЄДРПОУ: 26639509ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт (Послуги оренди навантажувача...×-
Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт (Послуги оренди навантажувача з оператором)
- ID: UA-2026-09-03-014146-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287496
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
плитка керамогранітна- ID: UA-2026-09-03-014148-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287494
Відділ з питань освіти, молоді і спорту Золочівської міської ради Золочівського району Львівської області ЄДРПОУ: 43978239ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сир твердий- ID: UA-2026-09-03-014144-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287493
Комунальний заклад"Олексіївський інформаційно-технологічний ліцей"Піщанобрідської сільської ради ЄДРПОУ: 33360549ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Наземний роботизований комплекс "АРДАЛ 920" або еквівалент- ID: UA-2026-09-03-014141-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287492
ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення проектно-кошторисної документації на «Капітальний ремонт систем пожежної сигн...×-
Виготовлення проектно-кошторисної документації на «Капітальний ремонт систем пожежної сигналізації приміщень Ліцею №1 м.Мостиська Мостиської міської ради Львівської області» за кодом ДК 021:2015 - 71320000-7 Послуги з інженерного проектування.
- ID: UA-2026-09-03-014137-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287491
Гуманітарне управління Мостиської міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 41064044ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Черевики з високими берцями зимові- ID: UA-2026-09-03-014123-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287490
Військова частина А2798 ЄДРПОУ: 08509140ДК 021:2015: 18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисногоПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 09:00)
-