-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання батарейок- ID: UA-2026-08-31-003574-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236863
Початкова школа № 311 Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 22934200ДК 021:2015: 31410000-3 Гальванічні елементиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Монітор KIVI 55U9000HB 55"- ID: UA-2026-08-31-003569-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236861
Головне управління Національної поліції в Миколаївській області ЄДРПОУ: 40108735ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
закупівля компьютерного обладнання (30234000-8 Носії інформації)- ID: UA-2026-08-31-003562-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236858
УДМС України в Тернопільській області ЄДРПОУ: 37839038ДК 021:2015: 30234000-8 Носії інформаціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сир твердий "Український" 50% БРУС 1/2 ТМ "Зелений Хутір"- ID: UA-2026-08-31-003568-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236857
Державна установа "Замкова виправна колонія (№58)" ЄДРПОУ: 08564771ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги їдалень Послуги по забезпеченню харчування учнів за місцем розташування ЗЗСО (Бірк...×-
Послуги їдалень Послуги по забезпеченню харчування учнів за місцем розташування ЗЗСО (Бірки+філія, Ясниська, Домажир, Великополе ,Дубровиця)
- ID: UA-2026-08-31-003555-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236855
ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту системи опалення, гарячого водопостачання будівлі старого корп...×-
Послуги з поточного ремонту системи опалення, гарячого водопостачання будівлі старого корпусу з підвалом за адресою: м. Чернігів проспект Миру, 211-д (код за ДК 021:2015 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення)
- ID: UA-2026-08-31-003548-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236854
Комунальне некомерційне підприємство "Чернігівський медичний центр сучасної онкології" Чернігівської обласної ради ЄДРПОУ: 02006065ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з погодження та видачі акту розмежування балансової належності каналізаційних мере...×-
Послуга з погодження та видачі акту розмежування балансової належності каналізаційних мереж та експлуатаційної відповідальності сторін
- ID: UA-2026-08-31-003566-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236852
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН" ЄДРПОУ: 03328913ДК 021:2015: 71330000-0 Інженерні послуги різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з виконання робіт на елементах заземлюючих пристроїв у Козятинському міськрайонно...×-
Послуги з виконання робіт на елементах заземлюючих пристроїв у Козятинському міськрайонному суді Вінницької області
- ID: UA-2026-08-31-003554-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236851
Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Вінницькій області ЄДРПОУ: 26286152ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Квадрокоптер DJI Matrice 4T (CP.EN.00000546.02)- ID: UA-2026-08-31-003552-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236849
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1241 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14323422ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Манжета 58х84-16- ID: UA-2026-08-31-003565-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236848
ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фотографічне обладнання (фотоапарат Canon)- ID: UA-2026-08-31-003546-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236846
Брусницька сільська рада ЄДРПОУ: 04417441ДК 021:2015: 38650000-6 Фотографічне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сітки москітні- ID: UA-2026-08-31-003558-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236844
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ХМЕЛЬНИЦЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» ЄДРПОУ: 21313677ДК 021:2015: 39520000-3 Готові текстильні виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 9 днів (до 09.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні товари- ID: UA-2026-08-31-003556-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236843
Державна установа "Рівненський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 38503358ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експертиза проекту будівництва: "Реконструкція каналізаційних очисних споруд та лінії...×-
Експертиза проекту будівництва: "Реконструкція каналізаційних очисних споруд та лінії по обробці мулу у м. Харків. Міські очисні споруди водовідведення №2. Комплекс "Харківводовідведення", пр. Гагаріна, 354, м. Харків за адресою: 61031, пр. Гагаріна, 354, м. Харків" (Коригування)
- ID: UA-2026-08-31-003559-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236842
Комунальне підприємство "Харківводоканал" ЄДРПОУ: 03361715ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Нитки №40, резинка ширина 20 см, резинка в упаковці, дублерин, блискавка брючна- ID: UA-2026-08-31-003550-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236839
ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) ЗНАМ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЄДРПОУ: 35205472ДК 021:2015: 37810000-9 Приладдя для рукоділляАктивна -