• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Сітки москітні

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 12:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 12:00)

20 210.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
08
дн
18
год
21
хв
19
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 6bd46a4cb2564631ae749c918172ccc8
Внутрішній номер закупівлі: 30236844
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-003558-a   
Замовник: ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ХМЕЛЬНИЦЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
Контактна особа: Мельник Анатолій Анатолійович 380384263867 melnyk.anatolii@khnpp.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 39520000-3 Готові текстильні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 20 210.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 11:49 - 06.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 11:49 - 09.09.2026 12:00
Період оскарження: 31.08.2026 11:49 - 06.09.2026 00:00
Аукціон: з 10.09.2026 14:19

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴20 210.00 Сітки москітні