-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сир твердий "Український" 50% БРУС 1/2 ТМ "Зелений Хутір"
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-003568-a
Завершена
849.75
UAH з ПДВ
Номер:
bd9d351545e541979dc0f2ac4bc6b369
Внутрішній номер закупівлі:
30236857
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-003568-a
Замовник:
Державна установа "Замкова виправна колонія (№58)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08564771
-
Адреса:
30300, Україна, Хмельницька область, Ізяслав, вул. Патріотів, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Желіховська Лариса Володимирівна +380982623425 kombat_58@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
849.75 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- Розмір100%
- ТипОдноразова поставка
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сир твердий "Український" 50% БРУС 1/2 ТМ "Зелений Хутір"
Кількість
2.575 кілограм
Період постачання
до 08.09.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПАТ "Хмельницька маслосирбаза"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00447729
-
Контактна особа:
Сакін Сергій Олександрович 0673803994
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул. Кооперативна, 3
Ціна пропозиції
849.75 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 11:51
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
d248be33299e4b7a8a61866a703f0ade
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-003568-a-a1
Постачальник:
ПАТ "Хмельницька маслосирбаза"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00447729
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул. Кооперативна, 3
Номер договору:
Г-220
Сума договору:
849.75 UAH з ПДВ
Сума договору:
708.12 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
25.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний