-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кондитерські вироби- ID: UA-2026-09-03-010692-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284088
Полицька виправна колонія №76 ЄДРПОУ: 08564370ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Частини електродвигунів, генераторів і трансформаторів- ID: UA-2026-09-03-010698-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284086
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131954ДК 021:2015: 31160000-5 Частини електродвигунів, генераторів і трансформаторівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування- ID: UA-2026-09-03-010691-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284084
Відділ освіти виконавчого комітету Золотоніської міської ради ЄДРПОУ: 21367348ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ROLAX аквалак фасадний,3л, ROLAX фарба акрил.,14кг, колор "Снєжка" 100мл, DekArt...×-
ROLAX аквалак фасадний,3л, ROLAX фарба акрил.,14кг, колор "Снєжка" 100мл, DekArt емаль алкідна черврно-коричнева
- ID: UA-2026-09-03-010693-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284081
ПУШКАРІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26372644ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастило- ID: UA-2026-09-03-010689-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284080
ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
пластівці вівсяні- ID: UA-2026-09-03-010690-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284079
ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Обмежувач перенапруги)- ID: UA-2026-09-03-010686-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284075
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 15:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бандаж трамвайного вагону- ID: UA-2026-09-03-010674-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284073
Комунальне підприємство "Швидкісний трамвай" ЄДРПОУ: 30950099ДК 021:2015: 34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного рухуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 19.09.26 20:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з аналізу, збору та систематизації планово-картографічних матеріалів та зйомок мин...×-
Послуги з аналізу, збору та систематизації планово-картографічних матеріалів та зйомок минулих років території Великокучурівської сільської територіальної громади
- ID: UA-2026-09-03-010668-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284070
ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04418162ДК 021:2015: 71220000-6 Послуги з архітектурного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фільтр PTFE D54- ID: UA-2026-09-03-010662-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284066
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 38493324ДК 021:2015: 33770000-8 Папір санітарно-гігієнічного призначенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15830000-5 Цукор і супутня продукція- ID: UA-2026-09-03-010681-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284064
ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки. Перезарядка карт...×-
ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки. Перезарядка картриджа до лазерного принтера. Відповідно договору № 909 від 03.09. 2026 року.
- ID: UA-2026-09-03-010669-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284061
ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт холодильного обладнання- ID: UA-2026-09-03-010685-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284059
Відділ освіти Галицького та Франківського районів управління освітньої інфраструктури департаменту освіти та культури Львівської міської ради ЄДРПОУ: 41321572ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба 2,8 кг- ID: UA-2026-09-03-010676-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284057
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БОЛГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44074548ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту шкільного автобуса Еталон ВН 23 93 РА (заміна радіатора охолод...×-
Послуги з поточного ремонту шкільного автобуса Еталон ВН 23 93 РА (заміна радіатора охолодження, заміна віскомуфти, долив антифризу)
- ID: UA-2026-09-03-010670-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284055
ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ''НОВОДОЛИНСЬКА ГІМНАЗІЯ'' АВАНГАРДІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 34312040ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -