-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спостереження за станом засобів сигналізації та ручними системами тривожної сигналізації,...×-
Спостереження за станом засобів сигналізації та ручними системами тривожної сигналізації, що встановленні на об’єкті з реагуванням наряду поліції охорони
- ID: UA-2026-09-02-012510-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271285
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО ДРУГЕ ВІННИЦЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ЄДРПОУ: 01982749ДК 021:2015: 75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядкуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 44160000-9 - Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супу...×-
ДК 021:2015 - 44160000-9 - Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (ринва діам.130, 3м; труба діам.100, 3м; кронштейн ринви діам.130; лійка ринви діам.130; відвід двухмухтний 100мм; кут 90° до ринви діам.130мм; муфта ринви діам.130мм; заглушка ринви ліва; заглушка ринви права; муфта труби діам.100мм; кронштейн труби діам.100; подовжувач кронштейна ринви, металевий L=350)
- ID: UA-2026-09-02-012514-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271284
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОВРУЦЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ОВРУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42435766ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015:31430000-9 - Електричні акумулятори- ID: UA-2026-09-02-012523-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271283
ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Шини до транспортних засобів- ID: UA-2026-09-02-012524-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271281
Військова частина Т0970 ЄДРПОУ: 26641943ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вершкове масло для закладів освіти Острицької сільської ради (код ДК 021:2015-15530000-2 В...×-
Вершкове масло для закладів освіти Острицької сільської ради (код ДК 021:2015-15530000-2 Вершкове масло)
- ID: UA-2026-09-02-012509-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271280
ОСТРИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04418417ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ліхтар ультрафіолетовий- ID: UA-2026-09-02-012511-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271279
ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування (аутсорсинг) учнів Путильського ліцею Путильськ...×-
Послуги з організації гарячого харчування (аутсорсинг) учнів Путильського ліцею Путильської селищної ради
- ID: UA-2026-09-02-012500-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271274
Путильський ліцей Путильської селищної ради ЄДРПОУ: 25081962ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з конференц-сервісу (надання конференц-залів для заходів, організації харчування у...×-
Послуги з конференц-сервісу (надання конференц-залів для заходів, організації харчування учасників, забезпечення технічним обладнанням), Готельні номери для проживання у готелі «Радіссон Блу», що знаходиться за адресою: вул. Ярославів Вал 22, м. Київ, 01054, Україна
- ID: UA-2026-09-02-012502-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271269
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ УКРАЇНИ ІМЕНІ Т.Г. ШЕВЧЕНКА" ЄДРПОУ: 02224531ДК 021:2015: 55110000-4 Послуги з розміщення у готеляхАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Клиновий ремінь, шестерня, сегмент зубчатої шайби. Код ДК 021:2015: 16820000-9 - Частини...×-
Клиновий ремінь, шестерня, сегмент зубчатої шайби. Код ДК 021:2015: 16820000-9 - Частини для лісогосподарської техніки
- ID: UA-2026-09-02-012506-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271268
ДК 021:2015: 16820000-9 Частини для лісогосподарської технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кур’єрські послуги- ID: UA-2026-09-02-012497-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271265
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СМІЛАКОМУНТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 33648312ДК 021:2015: 64120000-3 Кур’єрські послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання пакетів для сміття- ID: UA-2026-09-02-012488-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271263
ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) : 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт (Поточний ремонт з ула...×-
ДК 021:2015 (CPV) : 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт (Поточний ремонт з улаштування кондиціонерів)
- ID: UA-2026-09-02-012496-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271262
Військова частина А1065 ЄДРПОУ: 07735762ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
матеріали для проведення поточних ремонтних робіт- ID: UA-2026-09-02-012493-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271261
ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарби для Дубківської гімназії та Далешівського ліцею- ID: UA-2026-09-02-012491-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271260
Чернелицька селищна рада ЄДРПОУ: 04355601ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапара...×-
ДК 021:2015: 51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури (Послуги оренди, доставки та встановлення звукового та демонстраційного обладнання для забезпечення проведення XVIII відкритого міського турніру з гімнастики художньої «Золота мрія-2026»)
- ID: UA-2026-09-02-012473-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271259
ДЕПАРТАМЕНТ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) ЄДРПОУ: 42269168ДК 021:2015: 51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратуриПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 06:00)
-