-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення комплексу "Курс&...×-
послуги з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення комплексу "Курс" в т.ч. технічної підтримки та надавати пакети оновлень компонентів програм.
- ID: UA-2026-09-02-012860-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271624
ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 –50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випро...×-
ДК 021:2015 –50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів(Послуги на зняття лічильника газу на повірку та монтажу лічильника газу після повірки)
- ID: UA-2026-09-02-012854-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271623
ОДЕСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ДУ "ОДЕСЬКИЙ ОЦКПХ МОЗ" ЄДРПОУ: 38722662ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Яйце куряче столове, категорія Вища (L)- ID: UA-2026-09-02-012841-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271622
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3061 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 25575871ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сочевиця, горох- ID: UA-2026-09-02-012852-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271621
ДМИТРУШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ДМИТРУШКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ УМАНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 24352198ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Фотопапір- ID: UA-2026-09-02-012832-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271619
Військова частина А4668 ЄДРПОУ: 26637195ДК 021:2015: 30197643-5 Папір для фотокопіюванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання (оперативна пам'ять, блок живлення, маніпулятор «миша», клавіа...×-
Комп’ютерне обладнання (оперативна пам'ять, блок живлення, маніпулятор «миша», клавіатура, кабель, подовжувач, usb-ethernet адаптер, конектор, usb-концентратор із картрідером, оптичний дисковод, док-станція sata, пристрій захоплення відеосигналу) (код 30230000-0 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
- ID: UA-2026-09-02-012843-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271616
НАЦІОНАЛЬНЕ АНТИКОРУПЦІЙНЕ БЮРО УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 39751280ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 19 днів (до 22.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Страхування транспортного засобу- ID: UA-2026-09-02-012849-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271612
"Центр надання соціальних послуг" Миколаївської міської ради Стрийського району Львівської області ЄДРПОУ: 44034479ДК 021:2015: 66514110-0 Послуги зі страхування транспортних засобівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Джерело безперебійного живлення 800VA- ID: UA-2026-09-02-012847-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271607
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО " Берестинська міська лікарня" ЄДРПОУ: 02002701ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги перевірки технічного стану КТЗ М3 АВ1547АА- ID: UA-2026-09-02-012828-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271605
ЛІЦЕЙ №2 КАЛИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 21726646ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44160000-9 (перехідник; заглушка; манометр; трійник; пе коліно; прокладка; кран; труба мет...×-
44160000-9 (перехідник; заглушка; манометр; трійник; пе коліно; прокладка; кран; труба металопластикова; гофросіфон; оборотний клапан)
- ID: UA-2026-09-02-012835-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271604
Тростянецька селищна комунальна установа з благоустрою ЄДРПОУ: 38813548ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Монтажні роботи та встановлення мережевого обладнання у Комарнівському ОЗЗСО І-ІІІ ст. Ком...×-
Монтажні роботи та встановлення мережевого обладнання у Комарнівському ОЗЗСО І-ІІІ ст. Комарнівської міської ради Львівської області;Бучалівському ЗЗСО І-ІІІ ст.;Підзвіринецькому ЗЗСОІ-ІІІ ст.( Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 72710000-0 - Послуги у сфері локальних мереж)
- ID: UA-2026-09-02-012831-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271603
Комарнівська міська рада Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 26411516ДК 021:2015: 72710000-0 Послуги у сфері локальних мережАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Телекомунікаційне супутникове обладнання- ID: UA-2026-09-02-012830-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271602
Військова частина А4674 ЄДРПОУ: 26633168ДК 021:2015: 32530000-7 Телекомунікаційне супутникове обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рукавиці- ID: UA-2026-09-02-012836-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271601
КОМУНАЛЬНЕ УНІТАРНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРШАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БЕРЛАН" ЄДРПОУ: 44156248ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з фітопатологічного дослідження рослин- ID: UA-2026-09-02-012837-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271600
ФІЛІЯ "ЛІСОВІ РЕПРОДУКТИВНІ РЕСУРСИ" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45397074ДК 021:2015: 73110000-6 Дослідницькі послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Нове будівництво модульної транспортабельної котельні в м. Харкові за адресою: **** (резер...×-
Нове будівництво модульної транспортабельної котельні в м. Харкові за адресою: **** (резервного живлення). Пусконалагоджувальні роботи БМК 4 МВт (код ДК 021:2015 – 45251000-1 "Будівництво електростанцій і теплових станцій").
- ID: UA-2026-09-02-012834-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271599
КП "ХАРКІВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ" ЄДРПОУ: 31557119ДК 021:2015: 45251000-1 Будівництво електростанцій і теплових станційЗавершена -