• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

система для прибирання

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 00:00)

580 683.33 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
17
дн
05
год
26
хв
19
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 1afdff54939a473fa76fb2d857334a61
Внутрішній номер закупівлі: 30282673
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-009230-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Контактна особа: Лариса Оскотська +380951590866 rola.kolobok@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 34910000-9 Гужові чи ручні вози, інші транспортні засоби з немеханічним приводом, багажні вози та різні запасні частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 580 683.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 14:38 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 14:38 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження: 03.09.2026 14:38 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 15:51

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴580 683.33 система для прибирання