-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд під час виконання послуг на об'єкті: Поточний ремонт дорожнього покр...×-
Технічний нагляд під час виконання послуг на об'єкті: Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Грушевського в селі Сонячне Охтирського району Сумської області
- ID: UA-2026-09-04-001978-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290766
Чернеччинська сільська рада ЄДРПОУ: 04389940ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цвяхи- ID: UA-2026-09-04-001991-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290765
ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бетонозмішувач 180л- ID: UA-2026-09-04-001970-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290763
Мурафська сільська рада ЄДРПОУ: 04325495ДК 021:2015: 43410000-0 Машини для обробки мінералівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Реконструкція електромереж з установкою гібридної сонячної електростанції в Дмитрушківськ...×-
«Реконструкція електромереж з установкою гібридної сонячної електростанції в Дмитрушківському ліцеї Дмитрушківської сільської ради, за адресою: Черкаська область, Уманський район, с. Дмитрушки, вул. Петропавлівська, 15»
- ID: UA-2026-09-04-001966-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290762
ДМИТРУШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ДМИТРУШКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ УМАНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 24352198ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 09:52)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Меблі та приспособи різні- ID: UA-2026-09-04-001973-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290760
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №5" Одеської міської ради ЄДРПОУ: 39040240ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Господарські товари (Граблі, держак, лопата, сапа, секатор)- ID: UA-2026-09-04-001965-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290759
Виконавчий комітет Вербківської сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 40210149ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сухарі панірувальні- ID: UA-2026-09-04-001971-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290758
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛАНОВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41823542ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ліквідація наслідків надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричинених збройною агресі...×-
Ліквідація наслідків надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричинених збройною агресією російської федерації, усунення аварії в житловому фонді, а саме поточний ремонт в житловій будівлі за адресою: вул. ХХХХ в м. Нікополь Дніпропетровської області
- ID: UA-2026-09-04-001969-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290757
УПРАВЛІННЯ БЛАГОУСТРОЮ, ІНФРАСТРУКТУРИ ТА КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26136719ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реєстраційні журнали- ID: UA-2026-09-04-001967-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290756
ПОБУЗЬКИЙ ЛІЦЕЙ ПОБУЗЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ГОЛОВАНІВСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 33351162ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом: кабельний канал 25*16 (80...×-
Матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом: кабельний канал 25*16 (80) Professional
- ID: UA-2026-09-04-001968-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290755
ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту нежитлового приміщення Комунальної установи «Львівський міськ...×-
Послуги з поточного ремонту нежитлового приміщення Комунальної установи «Львівський міський молодіжний центр» за адресою м. Львів, проспект Червоної Калини, 58
- ID: UA-2026-09-04-001957-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290754
КУ Львівський міський молодіжний центр ЄДРПОУ: 42969459ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Камера відеоспостереження- ID: UA-2026-09-04-001702-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290753
Управління державної охорони України ЄДРПОУ: 00037478ДК 021:2015: 32333000-6 Апаратура для відеозапису та відео відтворенняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники (шпаклівка)- ID: UA-2026-09-04-001962-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290752
Відділ освіти Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області ЄДРПОУ: 44118312ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 — 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму: Комп...×-
ДК 021:2015 — 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму: Комплект пластина шийна переднього доступу з комплектом гвинтів до неї (НК 024:2023 46653 — Пластина для спінального фіксування, що не розсмоктується; 46651 — Спінальний кістковий гвинт, що не розсмоктується, НК 031:2024 – Р09120503)
- ID: UA-2026-09-04-001958-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290751
Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради" ЄДРПОУ: 01999106ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поліграфічна продукція (журнали)- ID: UA-2026-09-04-001964-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290750
Квасилівський професійний ліцей ЄДРПОУ: 21083042ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиЗавершена -