-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Компресор поршневий- ID: UA-2026-09-03-013321-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286709
Військова частина Т0920 ЄДРПОУ: 26632252ДК 021:2015: 42123000-7 КомпресориПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електронний дистрибутив програмного забезпечення MozaBook- ID: UA-2026-09-03-013337-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286708
Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №28 Тернопільської міської ради Тернопільської області ЄДРПОУ: 14039862ДК 021:2015: 48900000-7 Пакети програмного забезпечення різного призначення та різні комп’ютерні системиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція тваринництва та супутня продукція- ID: UA-2026-09-03-013333-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286705
БІГУНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ СЛОВЕЧАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37555583ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Поточний ремонт частини приміщень будівлі (літери "В") КНП "ЗОКЦКК&qu...×-
"Поточний ремонт частини приміщень будівлі (літери "В") КНП "ЗОКЦКК" ЗОР за адресою: Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Олега Куцина, 15а"
- ID: UA-2026-09-03-013326-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286704
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ СПІЛЬНОЮ ВЛАСНІСТЮ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД" ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 33165909ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фотопапір БУРОМАКС A4 180г, ПАПІР A4 УПАКОВКА (500АРК), Дошка сухостиральна A4 з маркером.- ID: UA-2026-09-03-013340-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286703
Обласний центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю Святого Пантелеймона ЄДРПОУ: 35272507ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Картриджі (код за ДК 021:2015 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для оф...×-
Картриджі (код за ДК 021:2015 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку)
- ID: UA-2026-09-03-013324-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286702
Державне підприємство "Українські спеціальні системи" ЄДРПОУ: 32348248ДК 021:2015: 30125100-2 Картриджі з тонеромПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 19.09.26 18:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправка картриджів, ремонт ПК- ID: UA-2026-09-03-013336-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286701
Фастівський міський центр соціальних служб ЄДРПОУ: 26104286ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з технічного обслуговування димовентиляційних каналів- ID: UA-2026-09-03-013329-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286700
Комунальний обласний позашкільний навчальний заклад "Буковинська Мала академія наук учнівської молоді" ЄДРПОУ: 37416700ДК 021:2015: 71315410-6 Перевірка вентиляційних системАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV): 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація. Капітальний ремонт вхідних...×-
ДК 021:2015 (CPV): 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація. Капітальний ремонт вхідних груп з облаштуванням пандусів в житловому будинку за адресою: вул. Райдужна, 5 у Дніпровському районі, міста Києва.
- ID: UA-2026-09-03-013323-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286698
Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м.Києва" ЄДРПОУ: 39606435ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин- ID: UA-2026-09-03-013327-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286696
Управління соціального зазисту населення виконавчого комітету Ковельської міської ради ЄДРПОУ: 03191974ДК 021:2015: 09132000-3 БензинАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вапно гашене- ID: UA-2026-09-03-013319-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286695
Ліцей № 12 міста Житомира ім. С. Ковальчука ЄДРПОУ: 22059034ДК 021:2015: 44920000-5 Вапняк, гіпс і крейдаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зубило 14х250- ID: UA-2026-09-03-013325-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286693
ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обслуговування організаційної техніки- ID: UA-2026-09-03-013299-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286691
Відділ культури Роменської міської ради ЄДРПОУ: 02230342ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лампи LED- ID: UA-2026-09-03-013318-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286690
Вище професійне художнє училище №5 м. Чернівці ЄДРПОУ: 02549032ДК 021:2015: 31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Нафтопродукти (бензин)- ID: UA-2026-09-03-013302-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286689
ДК 021:2015: 09132000-3 БензинЗавершена -