-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги у сфері охорони здоров’я різні- ID: UA-2026-09-03-001224-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274673
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КОЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44080090ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поводження з побутовими відходами- ID: UA-2026-09-03-001226-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274672
КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНИЙ ВІДДІЛ МІСТА ЧЕРНІВЦІ ЄДРПОУ: 08179180ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
охолоджуюча рідина, очисник гальм- ID: UA-2026-09-03-001221-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274669
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ВІЛЬШАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04407678ДК 021:2015: 24960000-1 Хімічна продукція різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шафа. ДК 021-2015 (CPV) 39120000-9 - Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафи- ID: UA-2026-09-03-001217-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274668
ДК 021:2015: 39120000-9 Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Засувка 30ч6бр Ду200 Ру10- ID: UA-2026-09-03-001212-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274665
Комунальне підприємство "Міський водоканал" ЄДРПОУ: 32601205ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл- ID: UA-2026-09-03-001210-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274664
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131954ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
заправка та ремонт картриджів до принтерів- ID: UA-2026-09-03-001214-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274662
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ МЕДИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №2» м. КРЕМЕНЧУКА ЄДРПОУ: 38742851ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кава, чай та супутня продукція- ID: UA-2026-09-03-001219-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274661
ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вапняк, гіпс і крейда- ID: UA-2026-09-03-001209-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274660
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області ЄДРПОУ: 08588791ДК 021:2015: 44920000-5 Вапняк, гіпс і крейдаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок- ID: UA-2026-09-03-001205-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274659
Комунальне некомерційне підприємство «Лівобережний центр первинної медико-санітарної допомоги №2» Запорізької міської ради ЄДРПОУ: 38783657ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:15320000-7 Фруктові та овочеві соки (сік фруктовий)- ID: UA-2026-09-03-001192-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274654
ТЕРЕБЛЕЧЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04418423ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Труби сталеві в асортименті: Лот №1 Труби сталеві в асортименті (код 44160000-9 згідно ДК...×-
Труби сталеві в асортименті: Лот №1 Труби сталеві в асортименті (код 44160000-9 згідно ДК 021:2015 - Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби); Лот №2 Труби сталеві в асортименті (код 44160000-9 згідно ДК 021:2015-Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби)
- ID: UA-2026-09-03-001203-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274652
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ХМЕЛЬНИЦЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» ЄДРПОУ: 21313677ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 18 днів (до 21.09.26 10:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реконструкція елементів благоустрою (проїзд) в районі багатоквартирного житлового будинку...×-
Реконструкція елементів благоустрою (проїзд) в районі багатоквартирного житлового будинку № 94 по просп. Героїв Дніпра м. Горішні Плавні Кременчуцького району Полтавської області
- ID: UA-2026-09-03-001196-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274651
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СПЕЦЕКО" ГОРІШНЬОПЛАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 36965797ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 19 днів (до 23.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обслуговування оргтехніки- ID: UA-2026-09-03-001197-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274650
ДЕРЖАВНИЙ ЗАКЛАД "ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ К.Д. УШИНСЬКОГО" ЄДРПОУ: 02125473ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Футбольна форма (код 18412000-0 Спортивний одяг за ДК 021:2015 ЄЗС)- ID: UA-2026-09-03-001193-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274649
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПИРЯТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40216329ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одягЗавершена -