-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
мастильні засоби- ID: UA-2026-09-03-010551-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283939
ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Послуги з проведення обов'язкових періодичних медичних оглядів працівників, ДК 021:2...×-
«Послуги з проведення обов'язкових періодичних медичних оглядів працівників, ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги»
- ID: UA-2026-09-03-010550-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283938
ВІДДІЛ ОСВІТИ КОТЕЛЕВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43976032ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ ДО МОТОКОСИ- ID: UA-2026-09-03-010549-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283934
КП "Джулинкакомунсервіс" Джулинської сільської ради ЄДРПОУ: 45266861ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вапно (ДК 021:2015:44920000-5 - Вапняк, гіпс і крейда)- ID: UA-2026-09-03-010548-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283929
Ямпільський ліцей Ямпільської селищної ради Шепетівського району Хмельницької області ЄДРПОУ: 23564981ДК 021:2015: 44920000-5 Вапняк, гіпс і крейдаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з адміністрування програмного забезпечення КП "M.E.Doc (Модуль "Звітніст...×-
Послуги з адміністрування програмного забезпечення КП "M.E.Doc (Модуль "Звітність") з правом використання 12 місяців
- ID: UA-2026-09-03-010547-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283926
ПІВНІЧНО-ЦЕНТРАЛЬНЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ВИКОНАННЯ КРИМІНАЛЬНИХ ПОКАРАНЬ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ ЄДРПОУ: 45697703ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стусло, валік, щітка, віник- ID: UA-2026-09-03-010532-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283925
ДЗИҐІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЯМПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 13325904ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини та матеріали до бензо- мототехніки дільниці благоустрою- ID: UA-2026-09-03-010539-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283919
Ставищенське житлово-комунальне підприємство ЄДРПОУ: 03346704ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кріпильні деталі (болт, гвинт, дюбель, конфірмат, саморіз, стяжка, шуруп)- ID: UA-2026-09-03-010516-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283915
ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запчастини та матеріали для технічного обслуговування і ремонту автомобільного транспорту...×-
Запчастини та матеріали для технічного обслуговування і ремонту автомобільного транспорту (шкільного автобуса)
- ID: UA-2026-09-03-010514-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283913
Карпилівська гімназія Городоцької сільської ради Рівненського району Рівненської області ЄДРПОУ: 25315940ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ваги- ID: UA-2026-09-03-010521-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283912
ДК 021:2015: 38310000-1 Високоточні терезиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного огляду та випробувань (послуги з технічного обслуговування та підгот...×-
Послуги з технічного огляду та випробувань (послуги з технічного обслуговування та підготовка до опалювального сезону 2026-2027 обладнання котельні)
- ID: UA-2026-09-03-010538-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283911
ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини різні- ID: UA-2026-09-03-010512-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283910
ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 05424874ДК 021:2015: 34910000-9 Гужові чи ручні вози, інші транспортні засоби з немеханічним приводом, багажні вози та різні запасні частиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Товари для подарунків та нагородження- ID: UA-2026-09-03-010529-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283909
Виконавчий комітет Новоукраїнської міської ради ЄДРПОУ: 04055127ДК 021:2015: 18530000-3 Подарунки та нагородиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Лічильник гарячої води MWN 130-50 з передавачем імпульсів АТ-МВUS-NE-01 до водолічильників...×-
Лічильник гарячої води MWN 130-50 з передавачем імпульсів АТ-МВUS-NE-01 до водолічильників ДУ 40-400 мм
- ID: UA-2026-09-03-010526-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283908
Управління Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України в Сумській області ЄДРПОУ: 34743411ДК 021:2015: 38550000-5 ЛічильникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стели для Героїв- ID: UA-2026-09-03-010535-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283905
ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різніАктивна -