-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Щебінь
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-014484-a
Завершена
2 232 240.00
UAH з ПДВ
Номер:
fd3e8a022ab44bc583794a748b1bd1dc
Внутрішній номер закупівлі:
30287825
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-014484-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГРОМАДСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42623644
-
Адреса:
82660, Україна, Львівська область, Стрийський р-н селище Славсько, вул.Івасюка будинок 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Іван Сікач +380966677643 kp_ggospodar@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації UA-2026-08-18-011049-a
Очікувана вартість:
2 232 240.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Щебінь 10-20мм
Кількість
1200 метр кубічний
Період постачання
до 30.11.2026
Щебінь 20-40мм
Кількість
600 метр кубічний
Період постачання
до 30.11.2026
Щебінь 40-70мм
Кількість
600 метр кубічний
Період постачання
до 30.11.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "СКОЛІВСЬКЕ КАР'ЄРОУПРАВЛІННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327227
-
Адреса:
82634, Україна, Львівська область, Стрийський р-н село Гребенів вул.Шевченка будинок 44
Ціна пропозиції
2 232 240.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 18:48
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
6c3463be75be4cb894315636a5dcedcc
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-014484-a-a1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "СКОЛІВСЬКЕ КАР'ЄРОУПРАВЛІННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327227
-
Адреса:
82634, Україна, Львівська область, Стрийський р-н село Гребенів вул.Шевченка будинок 44
Номер договору:
101
Сума договору:
2 232 240.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 860 200.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 18:42
Статус:
Підписаний