-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Товари для підготовки до опалювального сезону (крани, вентилі, клапани та подібні пристрої...×-
Товари для підготовки до опалювального сезону (крани, вентилі, клапани та подібні пристрої)
- ID: UA-2026-09-03-004988-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278442
Прилісненська сільська рада ЄДРПОУ: 04334413ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чай (ДК 021:2015: 15860000-4 — Кава, чай та супутня продукція)- ID: UA-2026-09-03-004982-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278439
ГУМАНІТАРНИЙ ВІДДІЛ ЗАТУРЦІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42439226ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір для друку- ID: UA-2026-09-03-004981-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278437
Центр надання соціальних послуг Згурівської селищної ради ЄДРПОУ: 44047315ДК 021:2015: 30197630-1 Папір для друкуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з проведення заміни переднього вітрового скла кабіни екскаватор-навантажувача JCB...×-
Послуга з проведення заміни переднього вітрового скла кабіни екскаватор-навантажувача JCB 4CX-Sitemaster, 2025 року випуску, заводський № JCB4CX4WKS3567364
- ID: UA-2026-09-03-004989-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278433
Військова частина 9971 ЄДРПОУ: 14321661ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцтовари- ID: UA-2026-09-03-004973-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278432
Вище професійне училище №14 м. Коломиї ЄДРПОУ: 05536573ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів (Спеціа...×-
ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів (Спеціалізоване транспортне обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом закладів охорони здоров’я, що засновані на комунальній власності територіальної громади міста Києва)
- ID: UA-2026-09-03-004972-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278431
ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (труби, муфти,...×-
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (труби, муфти, трійники)
- ID: UA-2026-09-03-004980-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278430
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «СКЛАДСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» ЄДРПОУ: 36217282ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 19.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
целюлозні паперові рушники 3-складання- ID: UA-2026-09-03-004974-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278429
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧУДНІВСЬКА ЛІКАРНЯ" ЧУДНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01991961ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рідкі цвяхи- ID: UA-2026-09-03-004984-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278428
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КУТСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ КОСІВСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44086553ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
заправка картриджа- ID: UA-2026-09-03-004977-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278427
УПРАВЛІННЯ ФІНАНСІВ ТА БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КОЛОДЯЖНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44047912ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплекс робіт по встановленню меж земельних ділянок- ID: UA-2026-09-03-004976-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278426
ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція борошномельно-круп'яної промисловості- ID: UA-2026-09-03-004968-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278424
ГОЛЬМЯНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "КАЗКА" БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 37343197ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
БФП струменевий кольоровий A4 Canon G2410, Black, 1200x4800 dpi, до 8.8/5 стор/хв, сегмент...×-
БФП струменевий кольоровий A4 Canon G2410, Black, 1200x4800 dpi, до 8.8/5 стор/хв, сегментний РК-дис.
- ID: UA-2026-09-03-004979-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278423
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ВЕЛИКОАНДРУСІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43937758ДК 021:2015: 30232100-5 Принтери та плотериАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
придбання медикаментів та перев'язувальних матеріалів- ID: UA-2026-09-03-004970-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278420
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Яськівської сільської ради Одеського району Одеської області ЄДРПОУ: 42007485ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Страхові послуги- ID: UA-2026-09-03-004964-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278419
Комунальне некомерційне підприємство "Кіровоградська обласна лікарня Кіровоградської обласної ради" ЄДРПОУ: 01994942ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -