-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з повірки газосигналізаторів (50410000-2)- ID: UA-2026-09-04-008922-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297617
Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області ЄДРПОУ: 20987385ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні матеріали- ID: UA-2026-09-04-008920-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297611
ДК 021:2015: 44111000-1 Будівельні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 90460000-9 Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиків (Послуги з нецентра...×-
ДК 021:2015: 90460000-9 Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиків (Послуги з нецентралізованого водовідведення (діяльність із збирання, транспортування, очищення вигрібних ям))
- ID: UA-2026-09-04-008918-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297610
Центр надання соціальних послуг Решетилівської міської ради ЄДРПОУ: 44008831ДК 021:2015: 90460000-9 Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиківЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дріжджі- ID: UA-2026-09-04-008916-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297609
ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та суп...×-
код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
- ID: UA-2026-09-04-008917-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297607
ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обробки даних- ID: UA-2026-09-04-008915-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297605
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОСТРОЗЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" ОСТРОЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01999833ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Підготовка та затвердження планів моніторингу викидів парникових газів, підготовка звітнос...×-
Підготовка та затвердження планів моніторингу викидів парникових газів, підготовка звітності викидів парникових газів за 2024, 2025 та 2026 роки (ДК 021:2015 - 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (ДК 021:2015 – 90731400-4 Послуги з моніторингу та вимірювання рівня забруднення повітря))
- ID: UA-2026-09-04-008911-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297604
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ "ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 02082522ДК 021:2015: 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Піч пароконвекційна MKF711S- ID: UA-2026-09-04-008899-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297603
Гімназія імені Т. Г. Шевченка Олександрійської міської ради Кіровоградської області ЄДРПОУ: 23695559ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
папір А 4, портфель пластиковий, флеш-накопичувач Verico 8 Gb- ID: UA-2026-09-04-008906-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297597
ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Двигуни та їх частини- ID: UA-2026-09-04-008912-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297594
Болехівська міська рада Івано-Франківської області ЄДРПОУ: 04054270ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Штани медичні жіночі, поло медичне жіноче,чоловіче- ID: UA-2026-09-04-008905-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297593
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області ЄДРПОУ: 08588955ДК 021:2015: 18130000-9 Спеціальний робочий одягЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по перевірці технічного стану димовентиляційних каналів- ID: UA-2026-09-04-008901-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297591
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗОЛОЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44011315ДК 021:2015: 71315410-6 Перевірка вентиляційних системЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Клейова суміш для керамічної плитки- ID: UA-2026-09-04-008890-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297590
Військова частина А 3687 ЄДРПОУ: 26614886ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Автозапчастини "механічні запасні частини крім двигунів і частин двигунів"- ID: UA-2026-09-04-008904-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297587
Білківська сільська рада ЄДРПОУ: 04349449ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Жилка до мотокоси (ДК 021:2015 - 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки)- ID: UA-2026-09-04-008896-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297586
Торчинська селищна рада ЄДРПОУ: 04333158ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиАктивна -