-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з повірки газосигналізаторів (50410000-2)
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-008922-a
Завершена
7 700.00
UAH з ПДВ
Номер:
08777ee51d2447b284179ab6325128ae
Внутрішній номер закупівлі:
30297617
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-008922-a
Замовник:
Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20987385
-
Адреса:
65107, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Канатна, буд. 83
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Контактна особа:
Караман Алла Іванівна +380487283839 upr@od.pfu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги UA-2026-08-06-009342-a через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
7 700.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з повірки газосигналізаторів
Кількість
11 послуга
Період постачання
до 15.10.2026
Місце постачання
68000, Україна, Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 8а; Одеська область, селище Овідіополь, вул. Солов’їна, 3 а; Одеська область, селище Бессарабське, вул. Красна, 263; Одеська область, м. Рені, вул. Вознесенська, 159; Одеська область, м. Ізмаїл, вул. Кишинівська, 46; Одеська область, м. Ізмаїл, вул. Івана Франка,10; Одеська область, м. Ізмаїл, вул. Січових стрільців, 2; Одеська область, м. Болград, пр-т Соборний, 147; м. Одеса Велика Арнаутська, 42; м. Одеса, вул. Мала Арнаутська, 47; м. Одеса, вул. Мала Арнаутська, 49
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «Клімат контроль+»
×
-
Код ЄДРПОУ:
44650140
-
Контактна особа:
Ярош Іван Володимирович 380660669937 climate_control@ukr.net
-
Адреса:
68004, Україна, Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Парусна 11, кв.122
Ціна пропозиції
7 700.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.09.2026 14:28
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
21adb852b65d48a9bcb4e3b91dee167a
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-04-008922-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «Клімат контроль+»
×
-
Код ЄДРПОУ:
44650140
-
Адреса:
68004, Україна, Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Парусна 11, кв.122
Номер договору:
319
Сума договору:
7 700.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
6 416.67 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
27.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний