-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015:03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи (Капуста білоголова свіжа, середньостигла,...×-
ДК 021:2015:03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи (Капуста білоголова свіжа, середньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037)
- ID: UA-2026-08-31-000104-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233349
Золотоніський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03189788ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Фруктові та овочеві соки (Соки)- ID: UA-2026-08-31-000103-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233348
ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розетка 1-на б/з; Наконечник без ізоляції алюмінієвий; Клемна колодка 4*10 нероздільна- ID: UA-2026-08-31-000101-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233346
ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 - 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортни...×-
Код ДК 021:2015 - 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Послуги з ремонту і технічного обслуговування автопідйомників закордонного виробництва)
- ID: UA-2026-08-31-000100-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233345
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО» ЄДРПОУ: 00130926ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Коробка сувенірна- ID: UA-2026-08-31-000099-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233344
Управління маркетингу міста і туризму Херсонської міської ради ЄДРПОУ: 44326699ДК 021:2015: 44617100-9 Картонні коробкиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Наркотичні та психотропні препарати: фентаніл розчин для ін'єкцій, 0,05 мг/мл, по 2...×-
Наркотичні та психотропні препарати: фентаніл розчин для ін'єкцій, 0,05 мг/мл, по 2 мл в ампулі (Fentanyl) (ДК України 021-2015: 33600000-6 «Фармацевтична продукція»)
- ID: UA-2026-08-31-000098-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233343
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ОФТАЛЬМОЛОГІЧНА ЛІКАРНЯ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 26508184ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Силовий автоматичний вимикач – код ДК 021:2015 – 31210000-1 - Електрична апаратура для ком...×-
Силовий автоматичний вимикач – код ДК 021:2015 – 31210000-1 - Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Силовий автоматичний вимикач – ДК 021:2015 – 31211310-4 - Автоматичні вимикачі)
- ID: UA-2026-08-31-000097-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233342
Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України» ЄДРПОУ: 01994089ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вимикач 1-кл.білий б/з; Авт.вим.1р С 25А- ID: UA-2026-08-31-000095-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233340
ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кран кульовий 1/2" ручка RAFTEC, Трійник 1/2 ВВВ латунь, Футорка нікель 1/4"Вх1/...- ID: UA-2026-08-31-000079-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233327
Комунальне підприємство Слов'янської міської ради "Благоустрій" ЄДРПОУ: 32599207ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Хек с/м, обезголовлений, 300-500г, ДСТУ 4378; Мінтай с/м, обезголовлений, 250-500г, ДСТУ 4...×-
Хек с/м, обезголовлений, 300-500г, ДСТУ 4378; Мінтай с/м, обезголовлений, 250-500г, ДСТУ 4868
- ID: UA-2026-08-31-000073-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233318
ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт місця для відпочинку та організації дозвілля на вул. Глушець (поруч спорти...×-
Поточний ремонт місця для відпочинку та організації дозвілля на вул. Глушець (поруч спортивного майданчика "Стронг Воркаут") в м. Луцьку Волинської області
- ID: UA-2026-08-31-000072-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233317
Департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради ЄДРПОУ: 34572192ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів (Послуг...×-
ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів (Послуги з спеціалізованого транспортного обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом)
- ID: UA-2026-08-31-000071-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233316
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №3 Дніпровського району м. Києва" ЄДРПОУ: 26189130ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перевірка та випробовування пожежних гідрантів, внутрішніх кранів та їх обладнання пожежни...×-
Перевірка та випробовування пожежних гідрантів, внутрішніх кранів та їх обладнання пожежними рукавами
- ID: UA-2026-08-31-000070-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233315
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я "ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ МЕДИЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ" ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02010899ДК 021:2015: 75250000-3 Послуги пожежних і рятувальних службЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ремінь стяжний 3Т 8мх50мм(СИЛА), Ремінь стяжний 50ммх8м 2т- ID: UA-2026-08-31-000068-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233314
Комунальне підприємство Слов'янської міської ради "Благоустрій" ЄДРПОУ: 32599207ДК 021:2015: 39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сіткиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення періодичного медичного огляду працівників- ID: UA-2026-08-31-000067-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233313
Комунальний заклад "Вітрівський заклад дошкільної освіти "Дзвіночок" Бабчинецької сільської ради Могилів-Подільського району Вінницької області" ЄДРПОУ: 44117172ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -