• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів (Послуги з спеціалізованого транспортного обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом)

Завершена

286 950.40 UAH без ПДВ
Номер: 6cda46b8744c4cd48c8c55fc62758e56
Внутрішній номер закупівлі: 30233316
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-000071-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №3 Дніпровського району м. Києва"
Контактна особа: Криніцька Лідія Юріївна 380633375636 econ3@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. Закупівля послуги спеціального та спеціалізованого автотранспорту для закладів охорони здоров'я унікальний номер у ProzorroUA-2026-08-14-008172-a не відбулась по причині: не було подано жодної пропозиції.
Очікувана вартість: 286 950.40 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів (Послуги з спеціалізованого транспортного обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом)
Код ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів
Кількість 1 послуга
Період постачання 01.09.2026 - 31.12.2026
Місце постачання 02094, Україна, Київська область, Київ, вул. Черчилля Вінстона ,будинок 31 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Комунальна організація "Київмедспецтранс"
Ціна пропозиції 286 950.40 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 07:42
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: a255ff8bb65343da80dccc116d24ea1d
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-000071-a-a1
Постачальник: Комунальна організація "Київмедспецтранс"
Номер договору: 762/1
Сума договору: 286 950.40 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.09.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Обгрунтування.pdf
pdf
Договір 762-1.pdf
docx
КБВ КО Київмедспецтранс.docx
pdf
ЗВІТ UA-2026-08-14-008172-a.pdf