-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт місця для відпочинку та організації дозвілля на вул. Глушець (поруч спортивного майданчика "Стронг Воркаут") в м. Луцьку Волинської області
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-000072-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
545 250.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
17
год
10
хв
15
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
bcc7ee8410f04901814607f5ebe5e505
Внутрішній номер закупівлі:
30233317
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-000072-a
Замовник:
Департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
34572192
-
Адреса:
Україна, Волинська область, Луцьк
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Греля Аліна Юріївна 380332773159 deplutsk@lutskrada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
545 250.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 07:44 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 07:44 - 08.09.2026 10:00
Період оскарження:
31.08.2026 07:44 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 12:31
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴545 250.00 Поточний ремонт місця для відпочинку та організації дозвілля на вул. Глушець (поруч спортивного майданчика "Стронг Воркаут") в м. Луцьку Волинської області