-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з монтажу автоматичної системи пожежної сигналізації, передавання тривожних сповіщ...×-
Послуги з монтажу автоматичної системи пожежної сигналізації, передавання тривожних сповіщень та системи оповіщення людей про пожежу в приміщеннях укриття ХАРКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО МЕДИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ за адресою: м. Харків, просп. Науки, 4
- ID: UA-2026-09-01-010164-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256967
Харківський національний медичний університет ЄДРПОУ: 01896866ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Навчання посадових осіб- ID: UA-2026-09-01-010154-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256965
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ КАРДІОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР" ЄДРПОУ: 43334908ДК 021:2015: 80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Личинка в замок ДК 021:2015:44520000-1 - Замки, ключі та петлі- ID: UA-2026-09-01-010142-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256962
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "СОСНИЦЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05266524ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Щипці для обжиму кабельних накінечників 260мм, Yato; Щипці для обтиску телефонних і комп...×-
Щипці для обжиму кабельних накінечників 260мм, Yato; Щипці для обтиску телефонних і комп'ютерних клем RJ, Yato; 44510000-8 Знаряддя
- ID: UA-2026-09-01-010149-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256961
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 31319242ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Конструкційні матеріали (Блоки бетонні модульні)- ID: UA-2026-09-01-010156-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256960
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 18.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба гумова PROTEX 3л.(44810000-1 Фарби)- ID: UA-2026-09-01-010153-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256959
ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ "ПОДІЛЬСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ" ЄДРПОУ: 22769675ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експертиза кошторисної частини проектної документації за робочим проектом : "Реконстр...×-
Експертиза кошторисної частини проектної документації за робочим проектом : "Реконструкція громадської будівлі (Музична школа) під адміністративну будівлю за адресою :64801, Україна , Харківська область , Лозівський район,селище Близнюки , вул. Свободи , 38" код ДК 021:2015 71310000-4 "Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва"
- ID: UA-2026-09-01-010157-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256957
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БЛИЗНЮКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЛОЗІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43966113ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Підготовка кадрів з проведення робіт по експлуатації та обслуговуванні обладнання, що прац...×-
Підготовка кадрів з проведення робіт по експлуатації та обслуговуванні обладнання, що працює під тиском
- ID: UA-2026-09-01-010135-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256955
ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ІНТЕГРАЦІЇ ЄДРПОУ: 22201756ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Кріп свіжий, Петрушка молода свіжа- ID: UA-2026-09-01-010146-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256953
АВІАЦІЙНА БАЗА НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3074) ЄДРПОУ: 45083595ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сочевиця- ID: UA-2026-09-01-010139-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256951
Зозівський ліцей Липовецької міської ради Вінницької області ЄДРПОУ: 26243817ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Петля 24 100 мм, покращена, АВ- ID: UA-2026-09-01-010152-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256950
КП Баришівської селищної ради "Господар" ЄДРПОУ: 43664194ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Морозильна скриня- ID: UA-2026-09-01-010143-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256949
Управління освіти, молоді та спорту Калинівської міської ради ЄДРПОУ: 40385478ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єк...×-
Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єктам права відповідно до доручень
- ID: UA-2026-09-01-010133-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256948
ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з благоустрою населених пунктів (поточний ремонт вулично - дорожньої мережі старос...×-
Послуги з благоустрою населених пунктів (поточний ремонт вулично - дорожньої мережі старостинських округів)
- ID: UA-2026-09-01-010147-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256947
Департамент інфраструктури міста Сумської міської ради ЄДРПОУ: 24013674ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плита OSB- ID: UA-2026-09-01-010150-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256944
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО УТРИМАННЮ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ ГОЛОСІЇВСЬКОГО РАЙОНУ М.КИЄВА ЄДРПОУ: 03359799ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніЗавершена -