• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з благоустрою населених пунктів (поточний ремонт вулично - дорожньої мережі старостинських округів)

Завершена

5 889 938.12 UAH з ПДВ
Номер: 53552b0f2c9243fdaba3edd2933d8083
Внутрішній номер закупівлі: 30256947
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-010147-a   
Замовник: Департамент інфраструктури міста Сумської міської ради
Контактна особа: Столяр Наталя Миколаївна 380542700597 dim@smr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Департаментом інфраструктури Сумської міської ради 28.07.2026 р. оголошені відкриті торги (№UA-2026-07-28-009886-a) на закупівлю послуги з благоустрою населених пунктів (поточний ремонт вулично - дорожньої мережі старостинських округів). Закупівля не відбулась через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений Замовником.
Очікувана вартість: 5 889 938.12 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з благоустрою населених пунктів (поточний ремонт вулично - дорожньої мережі старостинських округів)
Код ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Кількість 1 послуга
Період постачання 31.08.2026 - 18.12.2026
Місце постачання 40000, Україна, Сумська область, Суми, старостинські округи На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СУМИБУДІНВЕСТ" ЛТД
Ціна пропозиції 5 889 938.12 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 16:35
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: e9d61123780f47a99c305c3e0436ffe5
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-01-010147-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СУМИБУДІНВЕСТ" ЛТД
Номер договору: 695-б
Сума договору: 5 889 938.12 UAH з ПДВ
Сума договору: 4 908 281.77 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
ЗВІТ №UA-2026-07-28-009886-a-report.pdf
pdf
Договір №695-б_0001.pdf
pdf
Протокол №298_0001.pdf
pdf
Інформація про КБВ Сумибудінвест ЛТД_0001.pdf
docx
Договір №695-б_0001.pdf.docx